13:23 2020 Lapkričio 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.1922
 • RUB90.9894
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pabrėžiama, kad 3 mln. eurų suma bus skirta, sumažinus išmaniosios melioracijos įrengimo programai numatytas lėšas nuo 7 iki 4 mln. eurų

  VILNIUS, lapkričio 19 — Sputnik. Vyriausybė per pasitarimą pritarė Aplinkos ministerijos siūlymui perskirstyti Klimato kaitos programos lėšas ir skirti dar 3 mln. eurų kompensacijoms dėl taršų automobilį sunaikinusiems fiziniams asmenims už įsigytą dviratį, paspirtuką, motociklą, mopedą ar metinį viešojo transporto bilietą, praneša Aplinkos ministerija.

  Pabrėžiama, kad 3 mln. eurų suma bus skirta, sumažinus išmaniosios melioracijos įrengimo programai numatytas lėšas nuo 7 iki 4 mln. eurų.

  Taip padaryti nuspręsta atsižvelgus į tai, kad kvietimas teikti paraiškas išmaniajai melioracijai skirtai paramai dar nėra paskelbtas, nes užsitęsė šios paramos teikimo tvarkos aprašo rengimas ir derinimas.

  "Dėl tokių projektų specifikos šiemet nebūtų spėta panaudoti visų lėšų — jų įgyvendinimas užtrunka ir lėšos projektų pareiškėjams yra išmokamos ne per vienus metus", — teigiama pranešime.

  Klimato kaitos programos priemonė, skirta kompensacinėmis išmokomis skatinti gyventojus atsisakyti taršių automobilių ir įsigyti ekologiškesnę susisiekimo priemonę, padeda šalyje mažinti taršių automobilių skaičių, gerinti oro kokybę ir prisidėti prie klimato kaitos švelninimo.

  Dar šia tema

  Lietuva papildomai įrengs 40 modernių sirenų "avarijų BelAE" atvejui
  Lietuvos energetikos ministerija įtaria tiekėjus energijos iš BelAE pardavimu
  Tegai:
  Aplinkos ministerija, dviratis

  Svarbiausios temos