13:30 2020 Lapkričio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1900
 • RUB90.1153
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (666)

  Buvusios kadencijos Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis jau nuo pirmadienio laikosi saviizoliacijos, nes kontaktavo su užsikrėtusiu kolega

  VILNIUS, lapkričio 19 — Sputnik. Liberalų sąjūdžio narys, buvusios kadencijos Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis gavo teigiamą COVID-19 testo rezultatą. Apie tai jis pranešė savo Facebook puslapyje.

  Politikas pabrėžė, kad laikosi griežtos saviizoliacijos ir neišeina iš namų dar nuo pirmadienio, nes kontaktavo su sergančiu kolega, o šiandien gavo teigiamą testo rezultatą.

  Pranckietis tvirtina, kad jaučiasi gerai, ir nuoširdžiai dėkoja medikams. Pažada laikytis visų taisyklių ir nurodymų.

  Tačiau darbai nesustojo ir šiandien politikas net sudalyvavo Kaimo komiteto nuotoliniame posėdyje, kurio metu buvo išrinktas komiteto pirmininku. 

  "Dėl kontakto posėdyje su sergančiu kolega nuo pirmadienio esu saviizoliacijoje, laikiausi ir laikysiuos visų taisyklių ir nurodymų. Dėl to darbai nestoja. Šiandien dalyvavau nuotoliniame Kaimo reikalų komiteto posėdyje, kuriame komiteto narių buvau išrinktas šio komiteto pirmininku. Dėkoju kolegoms už išreikštą pasitikėjimą. Sąžiningai dirbau ir dirbsiu Lietuvos žmonių labui", — pažada Pranckietis.

  Šią savaitę koronavirusas buvo patvirtintas Liberalų sąjūdžio frakcijos nariui Jonui Varkaliui. Buvo kilusios diskusijos dėl Seimo posėdžio atšaukimo, tačiau to neįvyko. Visi liberalai atliko COVID-19 testus.

  Koronavirusas trečiadienį buvo nustatytas liberalui Gintarui Vaičekauskui, jis mano, kad užsikrėtė nuo kolegės Rimantės Šalaševičiūtės.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (666)

  Dar šia tema

  Seimas patvirtino komitetų sudėtis ir jų pirmininkus
  COVID-19 vėl pakirto Seimą: Paulius Saudargas užsikrėtė koronavirusu
  Dar vienas Seimo narys užsikrėtė koronavirusu
  Tegai:
  Seimas, koronavirusas, Viktoras Pranckietis, COVID-19

  Svarbiausios temos