23:43 2020 Lapkričio 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1901
 • RUB90.3507
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (638)

  Taip pat tapo žinoma apie Amerikos aukšto kariuomenės pareigūno, kuris susitiko su Lietuvos URM vadovu, užsikrėtimą virusu

  VILNIUS, lapkričio 20 — Sputnik. Laikinas Lietuvos krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis vizito JAV metu užsikrėtė koronavirusu, praneša KAM spaudos tarnyba.

  Pažymima, kad Karoblis dabar yra izoliuojasi ir laukia tolesnių gydytojų nurodymų. Izoliuojasi ir jo artimiausia aplinka. Kaip praneša KAM spaudos tarnyba, Karoblis jaučiasi gerai, koronaviruso simptomų nejaučia.

  Tuo pačiu metu, kaip praneša "CNN", po susitikimo su Karobliu koronavirusu susirgo laikinasis Pentagono vadovo pavaduotojas politiniams reikalams Entonis Tata. Tata dvi savaites praleis saviizoliacijoje namuose.

  Pasak Pentagono atstovo spaudai Džonatano Hofmano, apie Karoblio užsikrėtimą pranešė Lietuvos ambasada JAV.

  Praėjusios savaitės vizito JAV metu Karoblis susitiko su daugeliu aukštų Amerikos pareigūnų, tarp jų su laikinuoju JAV gynybos sekretoriumi Krisu Mileriu ir kariuomenės bei Karinių oro pajėgų ministrais. Pasak Hofmano, jie visi atliko COVID-19 tyrimus, tačiau jis nepranešė apie tyrimų rezultatus.

  Taip pat išvakarėse tapo žinoma, kad koronavirusu susirgo Lietuvos Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen, taip pat buvęs Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis, su kuriuo jie yra vienoje partijoje — "Liberalų sąjūdis". Anksčiau buvo pranešta apie dar kelių parlamentarų užsikrėtimą.

  Praėjusį penktadienį po naujos kadencijos Seimo priesaikos atsistatydino Lietuvos Vyriausybė. Naujoji vyriausybės sudėtis dar nepatvirtinta, konservatorių atstovės Ingridos Šimonytės kandidatūra į premjerės postą pateikta Seimui.

  Iš viso nuo pandemijos pradžios Lietuvoje nustatyta apie 40,5 tūkstančio koronaviruso atvejų, mirė daugiau nei 340 žmonių.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (638)
  Tegai:
  COVID-19, Krašto apsaugos ministerija, Lietuva, JAV, Raimundas Karoblis

  Svarbiausios temos