00:49 2020 Gruodžio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.2159
 • RUB90.0679
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Avinams rekomenduojama daugiau skirti laiko bendravimui su žmonėmis, Dvyniams patariama nesivelti į konfliktus, Vandeniams pats palankiausias metas naujoms pažintims

  Rytoj, pagal horoskopą, yra nenuspėjamų emocinių metamorfozių diena, kai ledas staiga gali virsti liepsna, nuobodulys — tikru susidomėjimu, o neapykanta — meile (arba atvirkščiai). Aplinkiniams ši diena gali būti nenuspėjama, kai nuobodžią kasdieninę nuotaiką staiga pakeičia karštas entuziazmas dirbti ar susidomėjimas priešingos lyties asmeniu. Žvaigždės įspėja, kad staiga kilus susidomėjimui, neturėtumėte tikėtis, kad jis praeis taip pat greitai. Staiga įsiplieskę jausmai rytoj gali būti labai stiprūs ir gilūs.

  Avinas (03.21-04.20) Stenkitės kuo daugiau suplanuoti dieną. Verslo derybos pavyks gerai. Verta susitikti su žmonėmis, kurie jums brangūs. Darbas su informacija, skaitymas, pokalbiai su draugais ar pokalbiai internete gali būti malonūs.

  Jautis (04.21-05.21) Diena bus užpildyta derybomis, kurios gali duoti vaisių. Tačiau nenueikite per toli į pokalbius, o jei jaučiate, kad pašnekovas nėra pasirengęs duoti atsakymo, nespauskite jo. Jums nereikia spręsti vien tik sunkumų — draugai ir šeima yra pasirengę padėti.

  Dvyniai (05.22-06.21) Venkite pokyčių bet kurioje veiklos srityje, nes jie gali virsti netikėtomis problemomis. Galite pasikliauti senais ryšiais — jie atvers jums naujas perspektyvas. Reikėtų sušvelninti konfliktus ir visus klausimus išspręsti taikiai.

  Vėžys (06.22-07.22) Šią dieną jums gali tekti jaudintis, tačiau šie jauduliai gali būti malonūs. Žvaigždės yra tikros, kad dabar tinkamas laikas užbaigti anksčiau pradėtą ​​verslą. Tačiau naujus projektus spręskite atsargiai. Parodykite gailestingumą, neatsisakykite padėti savo artimiesiems. Gali tekti rūpintis savo sveikata.

  Liūtas (07.23-08.23) Profesinėje, kaip ir asmeninėje srityje, likimas jums neparengė jokių intrigų. Nedvejodami paprašykite šeimos ir draugų pagalbos. Dabar nerekomenduojama skubėti priimti sprendimų, nes permąstymo procesas gali būti gana ilgas.

  Mergelė (08.24-09.22) Dabar negalite parodyti nenuoširdumo santykiuose su mylimu žmogumi. Stenkitės nedaryti dalykų, kurie jums nemalonūs. Tačiau dabar palankus metas verslo ryšiams palaikyti ir naujiems pasiūlymams priimti.

  Svarstyklės (09.23-10.22) Pabandykite sutelkti dėmesį į profesinius reikalus. Jei darbe viskas bus gerai, galėsite lengvai pasiekti užsibrėžtus tikslus. Ar sunku susidoroti vien su kokiais nors klausimais? Dabar tinkamas laikas paprašyti kolegų pagalbos.

  Skorpionas (10.23-11.21) Jūsų likime neturėtų būti jokių kardinalių pokyčių. Tiesiog stenkitės nesivelti į konfliktus su nesubalansuotais žmonėmis, taip pat ir su lyderyste. Su šeima ar mylimu žmogumi būsite tarsi akmens siena.

  Gripo vakcina, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Николай Хижняк

  Šaulys (11.22-12.21) Ši diena bus vaisinga, nors pats galite jausti nepasitenkinimą savimi ar tuo, kas jus supa. Stenkitės neprisiimti didesnių įsipareigojimų, venkite per didelių krūvių. 

  Ožiaragis (12.22-01.20) Šiuo laikotarpiu nepageidautina imtis sunkių atvejų. Tačiau nereikėtų atsisakyti verslo susitikimų ir derybų. Bet kokie prieštaravimai bus išspręsti, jei neskubėsite ir pirmiausia suprasite esamą situaciją. Nepamirškite atsižvelgti į aplinkinių žmonių nuomonę, ypač jei vertinate savo santykius su jais.

  Vandenis (01.21-02.19) Šis laikotarpis neatneš rimtų pokyčių į blogąją pusę. Būsite pasirengę imtis naujų verslų ir galėsite susitvarkyti net su senomis skolomis. Diena palanki naujoms pažintims, pomėgiams ir meilei. Būkite atidūs savo sveikatai.

  Žuvys (02.20-03.20) Jei kažkas nepavyksta, sureguliuokite ir išbandykite naują parinktį. Jums bus suteikta galimybė sėkmingai veikti keliomis kryptimis vienu metu. O artimųjų ir kolegų pagyros paskatins ir suteiks jėgų. Dabar jums reikia fizinės veiklos, kad greitai pašalintumėte stresą.

  Tegai:
  horoskopas

  Svarbiausios temos