17:00 2020 Lapkričio 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.1922
 • RUB90.9894
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Lietuvos kryptimi stovi apie tūkstantis sunkvežimių, daugiausiai — "Kamennyj Log" ir "Kotlovka" pasienio kontrolės punktuose

  VILNIUS, lapkričio 21 — Sputnik. Baltarusijos valstybės sienos komiteto duomenimis, prie Europos Sąjungos sienų eilėse yra apie 1400 sunkvežimių.

  Dauguma automobilių yra pakeliui į Lietuvą. Kontrolės punktuose "Kamennij Log" ir "Kotlovka" — po 300 sunkiasvorių sunkvežimių. "Beniakonys" — 180 automobilių, Privalka" — 170 automobilių.

  Baltarusijos ir Latvijos pasienyje padėtis šiek tiek geresnė. Pavyzdžiui, tikimasi, kad Grigorovščinos patikros punkte į ES pateks 110 sunkvežimių, o "Urbany" — daugiau nei 220 sunkvežimių.

  Lenkijos kryptimi situacija geresnė — tik apie 90 automobilių. 30 sunkvežimių laukia "Bruzgi" kontrolės punktuose, 20 sunkvežimių — "Berestovica" ir 40 sunkvežimių — "Kozloviči".

  Valstybės sienos komitetas anksčiau pažymėjo, kad tiek daug sunkvežimių, laukiančių išvykimo nesukelia sunkumų. Paaiškinta, kad "sunkvežimiai nėra įstrigę ir nestovi spūstyje ar kamštyje, o nuolat juda, mūsų pusėje kontroliniai punktai nuolat dirba ir ritmingai paleidžia automobilius registracijai".

  Dar šia tema

  Lietuva išplėtė sankcijas Baltarusijai
  Su griaučiais spintoje: Lietuvoje pasirodys pikantiškos biografijos ministrai
  Tegai:
  ES, Baltarusija, eilės pasienyje, pasienis

  Svarbiausios temos