23:23 2020 Lapkričio 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1901
 • RUB90.3507
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Dvyniams rekomenduojama nebendrauti su agresyviais ir impulsyviais žmonėmis dėl ilgalaikių konfliktų, Mergelėms šiuo metu tinkamas laikas meilės srityje, Šauliams patartina ne kofliktuoti, o palaikyti savo artimuosius

  Rytojus nėra labai palankus deryboms, kompromisų paieškai ir net įprastiems susitikimams, tačiau ši diena puikiai tinka ateities planams kurti. Jei rytoj norite ginčytis ar net tiesiog prieštarauti kam nors, geriau atidėti tai vėlesniam laikui. Šią dieną net nedidelis nesutarimas gali netikėtai virsti užsitęsusiu kivirču, kurio pasekmės gali būti nenuspėjamos. Tačiau gerai apgalvotoms finansinėms operacijoms, žvelgiančioms į ateitį —investicijoms, sandoriams, dideliems pirkimams — diena žada būti sėkminga, todėl nepraleiskite progos.

  Avinas (03.21-04.20) Galite pasiekti didelę sėkmę, įdėdami mažai pastangų arba be jų. Šis laikas palankus dideliems pirkiniams, namų tobulinimui. Meilėje jūsų laukia malonios staigmenos, o kai kurie ženklo atstovai — perspektyvios pažintys.

  Jautis (04.21-05.21) Neplanuokite nieko svarbaus. Laikas padaryti pertrauką. Jei neturite tokios galimybės, atlikite tik būtiniausius dalykus ir neprisiimkite padidintų įsipareigojimų. Neapleiskite susitikimų su maloniais žmonėmis ir įdomios veiklos.

  Dvyniai (05.22-06.21) Šiuo metu, stebėdami elementarią situaciją, galite išvengti bėdų. Stenkitės nebendrauti su impulsyviais ir agresyviais žmonėmis. Tai labai geras laikas apsipirkti.

  Vėžys (06.22-07.22) Diena žada būti sėkminga, jei nesilaikysite savo neigiamų emocijų pavyzdžio. Būkite kūrybingi ir naudokite netikėtus judesius. Pabandykite rasti ką nors malonaus padaryti. Tai tinkamas laikas pabūti su draugais. Stenkitės daugiau būti lauke.

  Liūtas (07.23-08.23) Net jei esate kažkuo nepatenkinta, neskubėkite kirpti iš peties. Tai neišspręs jūsų problemų, o tik dar labiau jas pablogins. Būkite atsargūs priimdami svarbius sprendimus. Stenkitės remtis savo asmeninėmis galimybėmis ir nereikalauti iš kitų daug.

  Mergelė (08.24-09.22) Dabar turėtumėte mažiau kalbėti apie save ir savo problemas. Susilaikykite nuo ko nors diskutuoti ar teisti, tai tik įžeis žmogų ir sukels neigiamą reakciją. Bet šis laikotarpis tinka viskam, kas susiję su meilės santykiais.

  Svarstyklės (09.23-10.22) Laikas palankus viskam, kas susiję su meile. Tie, kurie dar nerado savo sielos draugo, turi apsidairyti. O tie, kurių širdis jau užimta, gali puikiai praleisti laiką mylimo žmogaus draugijoje. Šiuo metu sukurkite bendrą poilsio ir pramogų programą.

  Skorpionas (10.23-11.21) Ramybė ir gera nuotaika bus jūsų palydovai. Šis laikotarpis turėtų būti skirtas ateities planams kurti, įvairinti laisvalaikį ir būti daugiau lauke. Taip pat galite apsipirkti ir nusipirkti viską, ko norite.

  Šaulys (11.22-12.21) Diena gali sukelti nemalonių staigmenų jausmų srityje. Reikia stengtis skirti daugiau dėmesio ir rūpintis artimaisiais. Dabar jūs galite įžeisti ar pažeisti jų interesus. Dėl to atsiras ilgalaikių nuoskaudų ir pretenzijų.

  Ožiaragis (12.22-01.20) Šis laikotarpis yra nesėkmingas žmonėms, kurie ketina susitvarkyti reikalus, išspręsti ginčytinus klausimus ir užmegzti ryšius. Tačiau tiems, kuriems reikia įkvėpimo, diena žada sėkmę. Jei jūsų akiratyje atsiranda naujas žmogus, jis gali atlikti svarbų vaidmenį.

  Vandenis (01.21-02.19) Jokių nemalonių ir atsitiktinių situacijų neturėtų atsitikti. Tinkamas laikas praplėsti akiratį, ypač jei tai darote kartu su mylimu žmogumi. Neimkite paskolų. Taip pat nerekomenduojama skolinti net mažų sumų.

  Žuvys (02.20-03.20) Valdykite savo žodžius ir gerai pagalvokite prieš ką nors garsiai sakydami. Dauguma problemų, kurios gali nutikti, bus susijusios su per dideliu kalbėjimu, o jei sugebėsite susivaldyti, galite jų išvengti.

  Tegai:
  horoskopas

  Svarbiausios temos