23:31 2020 Gruodžio 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.1968
 • RUB90.7837
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Lapkričio 23 dienos horoskopas pataria Mergelėms neskubėti su išvadomis ir sprendimais, Jaučiams — išlikti ramiems, Liūtams — nesinervinti, Šauliams — leisti sau atsipalaiduoti

  Šią dieną daugelis veiks impulsyviai. Net žmonės, kurie paprastai yra atsargūs, gali daryti neapgalvotus dalykus ir pasakyti tai, dėl ko vėliau gailėsis.

  Be to, bus sunku kritiškai įvertinti savo idėjas. Kiekviena iš jų atrodys puiki. Kartais tai net gali sukelti didelių nemalonumų. Gali susiklostyti dviprasmiškos situacijos, ir daugeliui bus sunku jas suprasti. Labai dažnai žmonės gali įvertinti įvykius paviršutiniškai, priimti savo požiūrį kaip vienintelį teisingą.

  Avinas (03.21-04.20) 

  Rytoj bus puiki diena, kad pradėtumėte kovoti su kuo nors: jūsų šansai greitai laimėti bus labai dideli. Jūs vikriai pasinaudosite keistu aplinkybių sutapimu, nepraleisite progos padaryti tai, ką seniai planavote.

  Tačiau gali kilti problemų su naujų sąjungininkų paieška. Daugelis žmonių mano, kad jums nereikia jokios pagalbos ar palaikymo, todėl jie nori tiesiog likti nuošalyje. Artimieji ne visada jus teisingai supranta, kartais net paprasčiausius dalykus tenka kelis kartus paaiškinti.

  Jautis (04.21-05.21) 

  Rytoj daug kas vyks ne pagal planą. Didžiausi sunkumai kils ten, kur pasikliausite ne savimi, o kažkuo kitu. Jus gali nuvilti tiek nauji sąjungininkai, tiek jau laiko patikrinti. Susitikimai gali būti atšaukiami, o jums svarbių klausimų sprendimas — atidedamas. Tokioje aplinkoje sunku išlikti ramiam, tačiau jei vis jums tai pavyks, rasite būdą greitai pakeisti situaciją į gerąją pusę.

  Diena bus palanki šeimos renginiams, bendravimui su artimaisiais, draugiškiems susitikimams. Galite atsipalaiduoti ir gauti daug teigiamų emocijų.

  Dvyniai (05.22-06.21) 

  Rytoj jūs rasite kaip atskleisti savo talentus, žengsite į priekį savo darbe, sugebėsite įgyvendinti tai, ką seniai sumanėte. Galimi įdomūs verslo pasiūlymai. Neskubėkite jų priimti: yra pavojus, kad kalbama apie kažkokią avantiūrą, o jums dabar nereikia jokios papildomos rizikos.

  Asmeninių santykių požiūriu diena bus palanki. Ji suteiks galimybę pasiekti tarpusavio supratimą, palikti nesutarimus ir ginčus praeityje. Laiku imdamiesi iniciatyvos galite padaryti reikšmingų pokyčių į gerąją pusę. Kai kurie Dvyniai išgirs romantiškų prisipažinimų, ir tai juos labai nudžiugins.

  Vėžys (06.22-07.22) 

  Rytoj diena susiklostys gerai. Tai nereikš, kad jums pavyks visiškai išvengti sunkumų. Bet jei kelyje iškils kliūčių, nesupainiosite ir nepasitrauksite, nenusiminsite ir neprarasite pasitikėjimo savimi, tačiau su entuziazmu jas įveiksite. Be to, net kuklūs pasisiekimai jus įkveps, todėl neatsisakysite to, ką pradėjote.

  Bus galimybė susipažinti su žmonėmis, kurių patirtis jums bus naudinga ir įkvepianti. Santykiai, kurie šią dieną prasideda kaip dalykiniai, laikui bėgant gali įgauti draugišką ar romantišką pobūdį.

  Liūtas (07.23-08.23) 

  Rytoj prognozuojama sunki diena. Ir ne tiek dėl įvykių, kuriuos ji atneš, o dėl emocinio fono įtampos: jūs nervinsitės dėl smulkmenų, jaudinsitės, įžeisite kitus. Visa tai trukdys teisingai įvertinti susiklosčiusuą situaciją ir priimti reikalingą sprendimą. Ši tendencija ypač bus pastebima darbe, tačiau ji turės įtakos ir asmeniniams santykiams.

  Antrąją dienos usę bus naudinga pabūti vienui vienam, kad atkurtų psichinę pusiausvyrą. Stenkitės sumažinti bendravimą su žmonėmis, kurie mėgsta jus kritikuoti ir pateikti nemalonių komentarų.

  Mergelė (08.24-09.22) 

  Rytoj neskubėkite su išvadomis ir sprendimais. Šią dieną jums bus labai sunku teisingai įvertinti esamą situaciją. Vieni šio ženklo atstovai priims norimą už esamą, kiti, priešingai, viską matys tamsiausioje šviesoje. Ir vienas ir kitas prives prie klaidų. Gerai, jei šalia bus žmogus, su kuriuo galėsite pasitarti ar tiesiog ramiai apie viską pakalbėti. Jei tokio nebus, pagalvokite, ar įmanoma svarbius dalykus atidėti vėlesniam laikui.

  Bet kokia perkrova nepageidautina: šią dieną jūsų organizmas bus lengviau pažeidžiamas nei įprastai, neatmetami negalavimai.

  Svarstyklės (09.23-10.22) 

  Rytoj sieksite pokyčių, bet dar nesuprasite, kokių tiksliai ir kaip jų pasiekti. Kaip rezultatas jūsų veiksmai dažnai bus neapgalvoti, žodžiai — pasakyti netinkamu metu, o pasiekimai — kuklūs.

  Diena bus sėkmingesnė, jei leisite sau padaryti pauzę ir stebėti, kas vyksta aplink. Būtent tada, kai nesijaudinate, intuicija jums pakužda, kaip elgtis. Tuo metu aplinkinių žmonių patarimai beveik visada bus nenaudingi, nes žmonės juos duos visiškai nesuprasdami situacijos.

  Skorpionas (10.23-11.21) 

  Rytoj diena vyks gerai, jei ją skirsite kažkam naudingam. Tiks ir darbas, ir namų ruošos darbai, ir pagalba aplinkiniams, ir mokymasis, ir kūrybiškumas — pasirinkimas didelis. Svarbu vengti dykinėjimo, netingėti. Taip pat nepageidautina atidėti darbus vėlesniam laikui; yra pavojus, kad niekada jų neužbaigsite. Visi rimti klausimai turėtų būti aptarti dienos viduryje, tuo metu bus lengviausia rasti bendrą kalbą su kitais.

  Jei nesate pasirengę stambioms išlaidoms, laikykitės atokiau nuo didelių parduotuvių: pagundų jose gali būti per daug. Geriau suplanuokite savo biudžetą.

  Šaulys (11.22-12.21) 

  Rytoj bus labai rami ir maloni diena. Ji puikiai tiks tam, kad būtų galima atsipalaiduoti ir padykinėti. Jei tai neįmanoma, leiskite sau nedidelius nukrypimus nuo įprasto grafiko, pertraukėles tarp darbų, o laisvalaikiu padarykite tai, kam ilgą laiką nepakako laiko. Galite prisiminti kažkokius senus pomėgius ar susitikti su žmonėmis, kurių seniai nematėte. Visa tai žymiai pagerins jūsų nuotaiką.

  Vakaras tinkamas romantiškoms pasimatymams. Būsite puikiai nusiteikę ir tikrai rasite būdą, kaip nudžiuginti žmogų, kuris jums senai patinka.

  Ožiaragis (12.22-01.20) 

  Rytoj prognozuojama sudėtinga diena. Ypač sunku bus tiems, kas suplanavo ką nors svarbaus. Geriau sudaryti darbų sąrašą, nes vargu ar pavyks išlaikyti juos visus galvoje. Improvizacijos šią dieną nesiseks, o naujas idėjas, kurių bus pakankamai, bus ne taip lengva įgyvendinti, kaip norėtumėte.

  Bet jei nesinervinsite ir nesijaudinsite, situacija netrukus pradės keistis į gerąją pusę. Stenkitės praleisti daugiau laiko su žmonėmis, kurie jus palaiko ir supranta, ir venkite bendrauti su tais, kurie mėgsta viską kritikuoti.

  Vandenis (01.21-02.19) 

  Rytoj jūs sugebėsite daug nuveikti, jei sunkių problemų sprendimo neatidėsite vėlesniam laikotarpiui. Verta pradėti dieną sunkiausiu ir nemaloniausiu darbu, tada vėliau turėsite pakankamai laiko poilsiui, bendravimui su draugais ir dalyvavimui renginiuose, į kuriuos jus gali netikėtai pakviesti.

  Galite kalbėti apie darbo perspektyvas, bendradarbiavimą: jūsų rimtas požiūris į verslą padarys gerą įspūdį pašnekovams. Verta grįžti prie senų planų, tikrai rasite būdą, kaip juos įgyvendinti.

  Žuvys (02.20-03.20) 

  Rytoj diena bus rami, net šiek tiek nuobodi, bet labai vaisinga. Ji puikiai tiks darbui, kuriame reikia skirti dėmesio detalėms, tikslumui, tiksliems skaičiavimams. Jūs nedarysite klaidų, nepamiršite nė vienos detalės. Išrankumas bendravime padės išvengti nemalonių pokalbių ir neigiamų emocijų.

  Tačiau svarbu nepamiršti ir apie poilsį: yra pervargimo pavojus, kuris šią dieną gali blogai paveikti sveikatą. Leiskite sau praleisti vakarą ramiai, be triukšmo ir skubėjimo, galvojant išskirtinai apie ką nors malonaus.

  Tegai:
  horoskopas

  Svarbiausios temos