16:57 2020 Gruodžio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.2159
 • RUB90.0679
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (370)

  Šeštadienio dieną įvažiavimo į Lietuvą laukė daugiau kaip 950 sunkvežimių, iki sekmadienio ryto padėtis nepagerėjo

  VILNIUS, lapkričio 22 — Sputnik. Prie įvažiavimo į Lietuvą iš Baltarusijos laukia daugiau nei tūkstantis sunkvežimių, praneša Baltarusijos valstybės sienos komitetas.

  10:00 valandos (9:00 Lietuvos laiku) duomenimis, sienos su Baltarusija kontrolės punktuose stovi daugiau nei 1070 sunkvežimių.

  Vakar į Lietuvą negalėjo patekti daugiau kaip 950 sunkvežimių. Šiuo metu ilgiausia eilė yra ties Kamenyj Log (Medininkais) — ten stovi daugiau nei 380 sunkvežimių. Kotlovkos (Lavoriškių) kontrolės punkte laukia daugiau nei 290 sunkvežimių, Beniakonyse (Šalčininkuose) — daugiau kaip 210 ir Privalkoje (Raigarde) — per 190 sunkvežimių.

  Baltarusijos ir Latvijos pasienyje padėtis šiek tiek geresnė. Grigorovščinos patikros punkte įvažiavimo į ES laukia 170 sunkvežimių, o "Urbanuose" — daugiau nei 300 sunkvežimių.

  Baltarusijos ir Lenkija pasienyje stovi daugiau nei 180 automobilių. Daugiau nei 130 sunkvežimių laukia "Bruzgi" kontrolės punkte, daugiau nei 30 sunkvežimių — "Berestovica" ir 20 sunkvežimių — "Kozlovičių" pasienio kontrolės pukte.

  Eilės susidaro jau visą savaitę. Vieną dieną bendras sunkvežimių skaičius Baltarusijos pasienyje su ES šalimis net viršijo du tūkstančius.

  Valstybės sienos komitetas anksčiau pažymėjo, kad tiek daug sunkvežimių, laukiančių išvykimo nesukelia sunkumų. Paaiškinta, kad "sunkvežimiai nėra įstrigę ir nestovi spūstyje ar kamštyje, o nuolat juda, mūsų pusėje kontrolės punktai nuolat dirba ir ritmingai paleidžia automobilius registracijai".

  Temos:
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (370)
  Tegai:
  Baltarusija, Lietuva, eilės pasienyje

  Svarbiausios temos