17:41 2021 Sausio 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.2091
 • RUB92.3842
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Tokia situacija stebima jau antrą savaitę. Taip pat eilės susidarė Latvijos ir Lenkijos kryptimis, tačiau automobilių srautas ten mažesnis

  VILNIUS, lapkričio 25 — Sputnik. Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje susikaupė didelės sunkvežimių eilės, tai patvirtina Baltarusijos valstybės sienos komiteto duomenys.

  Tokia situacija stebima jau antrą savaitę. Tuo tarpu automobilių skaičius svyruoja apie tūkstantį.

  8:00 valandos duomenimis, į Lietuvą negali patekti daugiau kaip 990 sunkiasvorių sunkvežimių.

  Didžiausios eilės susidarė "Kamenny Log" (Medininkų) patikros punkte, kuriame stovi daugiau nei 230 vilkikų. Beniakonyse (Šalčininkuose) eilėje laukia daugiau nei 210 krovininių automobilių, o Privalkoje (Raigarde) — daugiau nei 170. Patikros punkte "Kotlovka" ("Lavoriškės") išvykimo laukia daugiau nei 380 krovininių automobilių.

  Iš Latvijos į Baltarusiją negali įvažiuoti daugiau nei 460 krovininių automobilių, o į Lenkiją — daugiau nei 110. Ukrainos kryptimi eilių nėra.

  Baltarusijos ir Lietuvos pasienyje periodiškai kaupiasi vilkikų eilės, dažniausiai savaitgaliais ir švenčių dienomis. Paprastai į respubliką negali patekti šimtai krovininių automobilių, jiems tenka laukti labai ilgai. Panaši situacija pastebima ir link Latvijos bei Lenkijos iš Baltarusijos, tačiau eilių yra mažiau.

  Dar šia tema

  Pasieniečiai po tiltu aptiko beveik 2 tūkst. kontrabandinių cigarečių
  Pasieniečiai Nemune aptiko vaistus ir tuščias jų pakuotes
  Pasieniečiai sulaikė automobilį ir du krovinius nelegalių cigarečių
  Pasieniečiai sulaikė kontrabandines cigaretes nešusius kontrabandininkus
  Tegai:
  pasienis, Lietuva, Baltarusija

  Svarbiausios temos