17:59 2021 Sausio 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.2091
 • RUB92.3842
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Lietuvos pasieniečiai informuoja, kad gruodžio mėnesį gali būti laikinai pristabdytas transporto ir asmenų praleidimas viename iš kontrolės punktų pasienyje su kaimynine valstybe

  VILNIUS, lapkričio 27 — Sputnik. Keturias gruodžio dienas dėl elektros tinklų remonto tarptautiniame Šalčininkų pasienio kontrolės punkte gali būti laikinai pristabdytas transporto ir asmenų praleidimas, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba.

  Elektros remonto darbai planuojami gruodžio 3 d. nuo 9.30 val. iki 11.30 val. bei gruodžio 4, 7 ir 21 d. nuo 9.30 val. iki 15 val. 

  "Tai nereiškia, kad visais nurodytais laikais punktas nedirbs. Darbus bendrovė "ESO" vykdys kažkurioje šių laikotarpių atkarpoje, o kitu metu net ir nurodytu laiku galimybė vykti per sieną turėtų išlikti", — pažymi pasieniečiai.

  Asmenims, kurie būtent tuo metu planavo vykti į Baltarusiją ar grįžti iš jos per Šalčininkų pasienio kontrolės punktą ir negali pakeisti savo planų bei nenori galbūt užtrukti Šalčininkų punkte, VSAT rekomenduoja sieną kirsti per artimiausią tarptautinį Medininkų pasienio kontrolės punktą.

  Taip pat pasienyje su Baltarusija šiuo metu dar veikia tarptautiniai Lavoriškių bei Raigardo kontrolės punktai.

  Pastaruoju metu per Šalčininkų kontrolės punktą per parą į abi puses sieną vidutiniškai kerta apie 600 transporto priemonių ir apie 700 asmenų.

  Dar šia tema

  Pasieniečiai sulaikė du kauniečius su 2500 pakelių cigarečių
  Pasieniečiai sulaikė du kontrabandininkus iš Šalčininkų rajono
  VSAT vaizdo įraše parodė sieną su Baltarusija saugančios užkardos darbą
  Dokumentų patikrai pasienyje bus pasitelktas dirbtinis intelektas 
  Tegai:
  Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)

  Svarbiausios temos