02:47 2021 Sausio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Kivirčas tarp sugyventinių kilo dėl to, kad moteris, norėdama apsaugoti neblaivų vyrą nuo neprotingo elgesio, nedavė jam automobilio raktelių

  VILNIUS, lapkričio 28 — Sputnik. Šiaulių apskrities policijos pareigūnai gavo pranešimą dėl kivirčo tarp sugyventinių, praneša Policijos departamentas.

  Incidentas įvyko lapkričio 21 dieną apie 01:00. Pakruojo rajone, Lygumų miestelyje, gyvenanti 23 metų moteris pranešė, kad neblaivus sugyventinis namuose triukšmauja, spardo duris, išdaužė jų stiklą. Toks jo elgesys baugino ne tik moterį, bet ir du mažamečius vaikus.

  Pasiteiravę, ar sugyventinis neturi ginklo, pareigūnai sužinojo, jog jis moteriai yra prasitaręs, kad turi medžioklinį šautuvą. Vykdami į įvykio vietą, Reagavimo skyriaus tyrėjai duomenų bazėje patikrino ir sužinojo, kad vyras leidimo ginklui laikyti neturi.

  Atvykę į nurodytą vietą, pareigūnai pamatė kieme vaikštantį vyrą kruvina ranka. Pasak jo paties, ranką sužalojo stiklo šukė, krisdama iš durų, į kurias jis trenkė susinervinęs.

  33 metų vyrui buvo nustatytas 1,75 prom. girtumas. Sugyventinė irgi buvo neblaivi (1,03 prom.). Kadangi šeimoje auga dviejų ir vienerių metukų vaikai, buvo iškviesti Vaikų teisių apsaugos tarnybos specialistai. Anot jų, likti namuose vaikams buvo nesaugu, tad berniukas ir mergaitė perduoti močiutei.

  Kivirčas tarp sugyventinių kilo dėl to, kad moteris, norėdama apsaugoti neblaivų vyrą nuo neprotingo elgesio, nedavė jam automobilio raktelių. Ji teigė, kad kivirčas buvęs tik žodžiu, o rankos sugyventinis prieš ją nekėlė. Nors smurto artimoje aplinkoje požymių nebuvo nustatyta, tačiau areštinės vyras neišvengė.

  Pareigūnai negalėjo ignoruoti turimos informacijos dėl vyro galimo disponavimo šaunamuoju ginklu ir ėmėsi veiksmų tam išsiaiškinti. Informacija pasitvirtino. Ūkiniame pastate buvo rastas ir paimtas lygiavamzdis šautuvas bei 80 karabino šovinių. Taip pat ten buvo rastas ir plastikinis paketėlį su augalinės kilmės, įtariama, narkotine medžiaga.

  Dėl neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu ir narkotinėmis medžiagomis buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

  Vyras teigia, kad šautuvą yra radęs, tačiau paaiškinti, kodėl apie rastą ginklą nepranešė policijai, kaip įprasta tokiais atvejais daryti, o jį pasisavino ir laikė nelegaliai, negalėjo.

  Dar šia tema

  Klaipėdos policija sulaikė turto prievartautojus — video
  Pasirodė vaizdo įrašas iš vietos netoli Sankt Peterburgo, kur vyras paėmė vaikus įkaitais
  Lenktynės saviizoliacijos metu nepilnamečiams baigėsi griovyje — video
  Tegai:
  ginčas, narkotikai, alkoholis, ginklai, policija

  Svarbiausios temos