18:07 2021 Sausio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.2101
 • RUB89.0850
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1128)

  Šioje svetainėje vaikai ir tėvai gali rasti informacijos apie pandemiją: nuo mokslo užsiėmimų šeimai, higienos, karantino metu galimų sužinoti įdomybių iki veiklų pasiūlymų ar psichologinių patarimų

  VILNIUS, lapkričio 28 — Sputnik. Kad dienos karantino metu bėgtų linksmiau, sukurtas naujas interaktyvus bei aktualus internetinis portalas "Katantinas.lt", praneša Sveikatos apsaugos ministerija (SAM).

  Vilnius, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Владислав Адамовский

  Šioje svetainėje vaikai ir tėvai gali rasti informacijos apie pandemiją: nuo mokslo užsiėmimų šeimai, higienos, karantino metu galimų sužinoti įdomybių iki veiklų pasiūlymų ar psichologinių patarimų.

  Projekto iniciatoriai tikina, kad portalas puikiai subalansuotas tiek vaikams, tiek jų tėvams. Pastarieji internetiniame puslapyje galės rasti turinio, padėsiančio jiems bendrauti ir leisti laiką su vaikais, sužinoti apie dezinformaciją, šeimos tarpasmeninius santykius, atžalų nerimą, kaip teisingai kalbėtis apie sveikatą, mirtį bei daugelį kitų dalykų.

  Vaikams portalas padės suprasti, pažinti, nusiraminti ir susidoroti su koronaviruso sukeltu nerimu ar nežinia. Jiems skirta informacija perteikiama vaikams patraukliu, suprantamu būdu — informacija skaidoma į pagrindines temas, kurios pateikiamos kaip pasakos.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1128)

  Dar šia tema

  Europos Komisijos vadovė įvardijo vakcinacijos nuo koronaviruso pradžios datą
  Rusakalbis gydytojas paskelbtas Estijos metų piliečiu už kovą su COVID-19
  ES pradėjo derybas su "Sputnik V" vakcinos gamintoju
  Tegai:
  pandemija, koronavirusas, karantinas, Lietuva

  Svarbiausios temos