02:21 2021 Sausio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Keleiviai bus skraidinami dukart per savaitę, numatoma skrydžio į Kijevą trukmė — 1 val. ir 15 minučių

  VILNIUS, gruodžio 1 — Sputnik. Latvijos nacionalinė oro linijų bendrovė "AirBaltic" šiandien pradeda vykdyti tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Ukrainos sostinę Kijevą, praneša bendrovės spaudos tarnyba. 

  Keleiviai bus skraidinami dukart per savaitę, naudojant kompanijos orlaivį "Airbus A220-300". Numatoma skrydžio trukmė — 1 val. ir 15 minučių. 

  Anksčiau paaiškėjo, kad "AirBaltic" įsteigė filialą Lietuvoje, jog galėtų vykdyti skrydžius į Kijevą. "AirBaltic" Lietuvoje buvo įregistruota lapkričio pradžioje. 

  Latvijos aviakompanija paaiškino, kad žiemos sezonu planuojami maršrutai iš Lietuvos į Amsterdamą, Berlyną, Londoną, Miuncheną, Oslą, Paryžių, taip pat į Rygą ir Kijevą.

  Skrydžiai iš Lietuvos gali būti vykdomi į šias šalis, esančias už ES ir Europos ekonominės erdvės ribų: Baltarusiją, Ukrainą, Turkiją. Planuojama, kad sausio mėnesį Izraelis bus įtrauktas į šį sąrašą.

  "AirBaltic" vykdo skrydžius iš Rygos, Talino ir Vilniaus į 60 pasaulio miestų. Pagrindinis vežėjo akcininkas yra Latvijos valstybė, jai priklauso 96,14 % akcijų.

  Dar šia tema

  Siurrealios Kalėdos: Vilniaus eglės įžiebimo akimirkos
  JAV ambasada Kijeve atmetė Ukrainos galimybę įsigyti Rusijos vakciną
  Daugiau vilniečių galės nemokamai atlikti greituosius testus
  Tegai:
  Vilnius, Kijevas

  Svarbiausios temos