17:59 2021 Sausio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.2101
 • RUB89.0850
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1128)

  Tuo tarpu nenurodyta, kuriame rajone tai buvo užfiksuota. Iš viso nuo pandemijos pradžios šalyje nustatyta daugiau kaip 62,5 tūkstančio koronaviruso atvejų

  VILNIUS, gruodžio 1 — Sputnik. Lietuvoje užregistruotas dar vienas naujagimio, sergančio koronavirusu, atvejis, spaudos konferencijoje sakė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) epidemiologė Daiva Razmuvienė.

  Angela Merkel
  © Sputnik / Сергей Гунеев

  "Patvirtinta COVID-19 infekcija naujagimiui, kuris užsikrėtė nuo sergančios mamos. Norisi paantrinti anksčiau kalbėjusiam Šiaulių ligoninės direktoriui, kad tikrai šiuo laiku mes privalome saugoti vieni kitus, kad ne vieni mes gyvename. Tikriausiai turime įsivaizduoti, kaip jaučiasi mažylio tėvai ir kokias jie baimes išgyvena, ir tikrai norėtųsi patikėti, kad mūsų visuomenė, išgirdusi tokius pavyzdžius, tikrai labiau supras vertinti ne tik savo asmeninį egoizmą, bet tikrai pradės vertinti ir visuomenės poreikius, kad turime būti saugūs ir apsaugoti", — sakė Razmuvienė.

  Tuo tarpu nėra nurodyta, kuriame rajone byla buvo užfiksuota.

  Karantinas Lietuvoje galioja nuo lapkričio 7 dienos. Valdžia jį pratęsė iki gruodžio 17 dienos imtinai. Numatoma, kad jo sąlygos bus sugriežtintos. Pagal naujausius duomenis, per visą pandemijos laiką Lietuvoje buvo užregistruota daugiau kaip 62,5 tūkstančio koronaviruso atvejų, mirė daugiau nei 500 žmonių.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje nustatyta daugiau kaip 63,2 milijono infekcijos atvejų, daugiau nei 1,4 milijono žmonių mirė.

  Rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos
  © Sputnik
  Rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos
  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1128)
  Tegai:
  COVID-19, naujagimiai

  Svarbiausios temos