17:04 2021 Sausio 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.2152
 • RUB91.6732
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Anot Gražulio, vakar nuotoliniame Kultūros komiteto posėdyje šalia deputato buvo žurnalistas Andrius Tapinas

  VILNIUS, gruodžio 3 — Sputnik. Mišrios Seimo narių grupės atstovas Petras Gražulis penktadienio Seimo posėdyje turėjo aiškintis dėl nuotoliniame posėdyje už jo nugaros pasirodžiusio pusnuogio vyro.

  Vakar socialiniuose tinkluose išplito vaizdo įrašas, kuriame matyti, kad nuotoliniame Kultūros komiteto posėdyje šalia Petro Gražulio pasirodė apsinuoginęs vyriškis. Vaizdo įrašą transliavo Seimo spaudos tarnyba. 13:45 val. ekrane pasirodė nežinomas asmuo, po to Gražulis išjungė kamerą.

  Šiandien Seimo posėdyje politikas pateikė savo įvykių versiją.

  "Gerbiami Seimo nariai, aš šiandien truputį pavėlavau į rytinį posėdį, nes žurnalistų minia tiesiog klausinėja, kas vakar buvo už nugaros. Kad jūs neklausinėtumėt, aš jums ir atsakau. Nes jau 10 Seimo narių manęs klausė. Tai buvo Andrius Tapinas, tikrai buvo Tapinas. Ir jeigu netikite, paklauskite jo paties", — teigė jis.

  Gražulis pareiškė, jog žurnalistas tariamai jį "persekioja".

  "Jis visur. Aš Gargžduose, Tapinas Gargžduose, aš Palangoje lankau Monikutę, savo dukrytę, jis po langais stovi. Aš Seime, jis bendrabutyje. Jis mane jau pusę metų persekioja. Ten buvo Tapinas, neturėkit jokių iliuzijų. Ir niekas manęs asmeniškai neklauskite", — sakė Gražulis.

  Vakarykštį incidentą Kultūros komiteto posėdyje komentavo Lietuvos politikai ir visuomenės veikėjai, įvykiu susidomėjo ir šalies gyventojai. Per parą Kultūros komiteto posėdžio vaizdo įrašą peržiūrėjo daugiau nei 211 tūkst. žmonių.

  "Šaliai, kurioje tiek žmonių domisi Kultūros komiteto posėdžiais, viskas bus gerai", — savo Facebook puslapyje parašė žurnalistas Andrius Tapinas.

  Dar šia tema

  Galių patikrinimas. Ar valdantieji verčia Nausėdą "grąžinti skolas"?
  Tapinas sukritikavo "pernelyg užsiėmusius" vadovus
  Nuotolinio posėdžio metu už Gražulio nugaros pasirodė apsinuoginęs vyriškis
  "Būsiu pirmasis covidinis rinkimų nakties laidos vedėjas": Tapinas susirgo koronavirusu
  Tegai:
  Andrius Tapinas, Petras Gražulis

  Svarbiausios temos