03:47 2021 Sausio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  "LTG link" vadovas atkreipia dėmesį, kad nauji metiniai tvarkaraščiai pradės galioti su dėl pandemijos optimizuotais reisais

  VILNIUS, gruodžio 3 — Sputnik. Nuo gruodžio 13 dienos įsigalioja nauji metiniai traukinių tvarkaraščiai, rašoma "LTG Link" pranešime.

  "Iššūkių dėl koronaviruso netrūksta, tačiau žinome, kad šį etapą įveiksime, todėl reikia žvelgti pirmyn ir planuoti ateities darbus. Vienas iš jų — metinių traukinių tvarkaraščių atnaujinimas. Juos tobulinome atsižvelgdami į mūsų klientų pageidavimus, kruopščiai analizuodami keliaujančiųjų srautus ir modeliuodami ateities prognozes. Suprantame, kad pandemija keičia kasdienius įpročius, tačiau tikime, kad virusas bus įveiktas ir žmonės vėl keliaus darbų, pajūrio ar dar neatrastų Lietuvos vietų link. Siekiame, kad į šias keliones jie leistųsi patogiu ir gamtai draugiškiausiu būdu — traukiniais", — pasakoja bendrovės vadovas Linas Baužys.

  Pasak jo, labiausiai keleivių dėmesio vertos naujienos yra sugrįžtantis Vilnius–Šiauliai–Vilnius maršrutas — traukiniai jame kursuos penktadieniais–sekmadieniais — ir, užbaigus kelio remonto darbus, pagreitėjusios kelionės maršrute Vilnius–Kaunas–Vilnius.

  Baužys atkreipia dėmesį, kad nauji metiniai tvarkaraščiai pradės galioti su dėl pandemijos optimizuotais reisais.

  "LTG Link" primena, kad pasitikrinti naujus tvarkaraščius keleiviai gali internetinėje svetainėje www.traukiniobilietas.lt. Apie visus pokyčius bendrovė taip pat informuoja "LTG Link" Facebook paskyroje ir informacijos centro telefonu +370 700 55 111.

  Tegai:
  tvarkaraštis, traukiniai

  Svarbiausios temos