13:37 2021 Sausio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Australijos mokslininkas pateikė naują katastrofos, kuri įvyko virš Bermudų trikampio prieš 75 metus, priežasties versiją

  VILNIUS, gruodžio 5 — Sputnik. Australijos tyrėjas Shane'as Satterley'is pasiūlė naują penkių orlaivių praradimo virš Bermudų trikampio 1945 metais versiją, skelbia "9 News".

  Incidentas įvyko 1945 metų gruodžio 5 dieną, kai penki JAV karinio jūrų laivyno torpednešiai, žinomi kaip "Skrydis 19", vadovaujami leitenanto Charles'o Taylor'o, išvyko į mokomąją misiją, įskrido į Bermudų trikampį ir dingo iš radaro ekranų.

  Pasak Satterley'io, tragediją sukėlė ne kokie nors paranormalūs reiškiniai šioje srityje, o neteisingi įgulos veiksmai. Visų pirma, sutemus ir keičiantis orams, Taylor'as ėmė orientuotis ne pagal radarus, o pagal tai, kas vyko už lango.

  "Taylor'as skrydžio metu pasiklysdavo ne vieną kartą. Jam du kartus teko gelbėtis Ramiajame vandenyne", — pažymėjo tyrėjas.

  Mokslininkas pridūrė, kad dauguma įgulos narių buvo stažuotojai ir nežinojo, kaip valdyti orlaivius su sraigtiniais sparnais sunkiomis sąlygomis.

  Satterley'is pabrėžė, kad JAV kariuomenė žinojo tragedijos priežastis, tačiau Taylor'o motina teigė, kad kol lėktuvas buvo rastas, niekas negalėjo kaltinti jos sūnaus dėl to, kas įvyko. Dėl to kariškiai buvo priversti pranešime nurodyti, kad "priežastis nežinoma".

  Dar šia tema

  Mokslininkai atskleidė laivų išnykimo Bermudų trikampyje priežastį
  Tegai:
  lėktuvo katastrofa, katastrofa

  Svarbiausios temos