19:11 2021 Sausio 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.2143
 • RUB91.2538
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Linksmų Kalėdų! (223)

  Kalėdų ir Naujųjų metų sutikimas — tai visada dovanos, eglė, žaislai, šventinis stalas. Visa tai paprastai reikalauja daug pinigų, tačiau išlaidas galima optimizuoti nepakenkiant šventinei nuotaikai, mano finansų konsultantas

  VILNIUS, gruodžio 6 — Sputnik. Ar įmanoma sukurti šventinę nuotaiką neišleidus daug pinigų pasiruošimui Naujųjų metų šventėms, Sputnik radijui papasakojo nepriklausomas finansų konsultantas, privatus investuotojas Aleksandras Doržijevas.

  Kalėdų ir Naujųjų metų sutikimas — tai visada dovanos, eglė, žaislai, šventinis stalas. Visa tai paprastai reikalauja daug pinigų, tačiau išlaidas galima optimizuoti be žalos šventinei nuotaikai, mano Aleksandras Doržijevas. Pirma, reikia protingai imtis dovanų pasirinkimo ir jas įsigyti iš anksto, o ne paskutinę akimirką, kai yra rizika permokėti už nereikalingus atsitiktinius dalykus.

  "Prieš Naujuosius metus viskas yra daug brangiau, nei perkant iš anksto. Pabandykite nupirkti artimiesiems dovanas, kurios nėra labai brangios, tačiau malonios. Svarbiausia — ne kaina, o dėmesys. Iš anksto pagalvokite, kas gali būti naudinga, malonu. Tai gali būti, pavyzdžiui, knyga", — patarė Aleksandras Doržijevas.

  Ruošiant šventinį stalą taip pat galima sutaupyti pinigų, iš anksto apgalvojus meniu ir nepriruošiant didžiulio kiekio patiekalų, kuriuos teks valgyti visas šventes arba išmesti.

  "Įprastą šventinę vakarienę gali sudaryti pora dubenėlių salotų ir karštas patiekalas, gražiai dekoruotas ir suvalgytas per vieną vakarą. Nėra prasmės vartoti ir didelį alkoholio kiekį, išskyrus tradicinį šampano butelį. Geriau pasidaryti meniu ir iš anksto žinoti reikalingų produktų sąrašą. Tada galima viską nusipirkti ne vienoje vietoje, o 2–3 parduotuvėse, ir šiek tiek sutaupyti", — pasakė finansų konsultantas.

  Ir pagaliau Kalėdų eglutė. Pagrindinė Naujųjų metų švenčių puošmena taip pat gali būti gana biudžetinė. Šventinei atmosferai sukurti pakanka kelių eglių ar pušų šakų, įsitikinęs Aleksandras Doržijevas.

  Temos:
  Linksmų Kalėdų! (223)

  Dar šia tema

  Kada stebėti Kalėdų eglių įžiebimus: sąrašas pagal miestus
  Kai kurios Europos šalys Kalėdų proga žada palengvinti COVID-19 apribojimus
  Šventės karantino metu: Vilnius ruošiasi Kalėdoms ir Naujiesiems metams
  Siurrealios Kalėdos: Vilniaus eglės įžiebimo akimirkos
  Melanija Tramp paskutinį kartą prieš Kalėdas puošė Baltuosius rūmus
  To nebuvo 70 metų: Elžbieta II ir princas Filipas paskelbė apie savo Kalėdų planus
  Tegai:
  šventė, Naujieji metai, Kalėdos

  Svarbiausios temos