17:30 2021 Sausio 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Įtariama, kad per Latviją į Klaipėdą atvykusios moterys klientų laukdavo viename Taikos prospekte esančiame bute

  VILNIUS, gruodžio 6 — Sputnik. Klaipėdos apskrities policijos komisariato pareigūnai už vertimąsi prostitucija nubaudė dvi moteris, praneša policijos spaudos tarnyba. 

  Gruodžio 3 dieną Klaipėdos pareigūnai vykdė prevencinę priemonę, per kurią buvo siekiama nustatyti prostitucija besiverčiančius ir tokiomis paslaugomis besinaudojančius asmenis. 

  Administracine tvarka buvo nubaustos dvi Brazilijos pilietės. Įtariama, kad per Latviją į uostamiestį atvykusios 1990 m. ir 1991 m. gimusios moterys klientų laukdavo viename Taikos prospekte esančiame bute. 

  Anksčiau pareigūnams moterys nebuvo įkliuvusios, todėl joms už vertimąsi prostitucija skirta po pusę minimalios baudos — po 45 eurus.

  Pažymėta, kad jos buvo pasidariusios COVID-19 testus.

  Vienai iš moterų gresia rimtesni nemalonumai — bute pareigūnai rado ir, kaip įtariama, narkotinių medžiagų — paketą su augalinės kilmės, rusvai žalsvos spalvos ir paketą su tamsios spalvos lipnia medžiaga. Dėl to 1991 m. gimusi moteris buvo sulaikyta ir uždaryta į areštinę.  

  Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

  Taip pat skaitykite:

   

  Dar šia tema

  Panevėžyje neblaivus policininkas sukėlė avariją
  Viena iš Lietuvos savivaldybių sukčiams pervedė apie 190 tūkstančių eurų
  Vilniuje vyras vengdamas sulaikymo spyrė pareigūnui
  Tegai:
  prostitucija, Klaipėda

  Svarbiausios temos