11:34 2021 Sausio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.2132
 • RUB89.4400
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Anksčiau Ministrų kabinetas priėmė sprendimą griežtinti karantino ribojimus, o patį karantiną pratęsti iki gruodžio 31 dienos vidurnakčio

  VILNIUS, gruodžio 7 — Sputnik. Kadangi Lietuvoje ir toliau auga COVID-19 atvejų skaičius, šalies valdžia priversta nuolat griežtinti saugumo reikalavimus.

  Griežtos priemonės palietė ir biuro darbuotojus — kabinetuose dirbant daugiau nei po vieną, reikėtų dėvėti kaukes.

  Vilnius, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Владислав Адамовский

  Kaip praneša Sveikatos apsaugos ministerija, siekiant suvaldyti koronaviruso (COVID-19) plitimą, valstybės institucijos ir savivaldybės, taip pat jų valdomos įmonės privalo užtikrinti, kad darbuotojai bendro naudojimo patalpose ir darbo vietose, t. y. kabinetuose ar kitose patalpose, kuriose dirba daugiau nei po vieną darbuotoją, dėvėtų nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, pavyzdžiui, veido kaukes, respiratorius ar pan. 

  Tai numatyta operacijų vadovo sprendime, kurį rasite ČIA

  Šiuo sprendimu papildytos valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, valstybės ir savivaldybių valdomų įmonių darbo vietų būtinosios sąlygos.

  Nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems darbuotojams, kurie dėl savo sveikatos būklės tokių apsaugos priemonių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti šių žmonių sveikatos būklei.

  Gruodžio 7 dieną Ministrų kabinetas priėmė sprendimą griežtinti karantino ribojimus, o patį karantiną pratęsti iki gruodžio 31 dienos vidurnakčio. 

  Pirmadienio ryto duomenimis, šalyje nustatyti 76 036 užsikrėtimo COVID-19 atvejai, liga nusinešė 637 gyvybes. 30 449 žmonės laikomi pasveikusiais. Didžiausias per parą fiksuotas naujų atvejų skaičius viršija 2,8 tūkst. 

  Užsikrėtimo COVID-19 rizikos įvertinimas
  © Sputnik
  Užsikrėtimo COVID-19 rizikos įvertinimas

  Dar šia tema

  "Taikomi ribojimai nepakankamai efektyvūs": Kasiulevičius siūlo griežtinti karantiną
  Lapkritį šalies gyventojai išlaidavo daugiau nei pirmojo karantino metu
  NVSC aiškina, kodėl reikia griežtinti karantiną

  Svarbiausios temos