08:23 2021 Sausio 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Dvyniams šiuo metu rekomenduojama per daug neišlaidauti, nes nereikalingos išlaidos gali sukelti neigiamų emocijų, Šaulių laukia romantiškos pažintys ir nusipelnytas poilsis

  Rytoj žvaigždės žada ypač emocingą ir kupiną bendravimo dieną. Pasiruoškite tam, kad gali tekti keisti planus. Tai puiki diena buvimui lauke, sportui, pasivaikščiojimams, bendravimui, naujoms patirtims ir naujiems įspūdžiams. Patariama vengti konfliktų.

  Koronaviruso testas
  © Sputnik / Денис Абрамов

  Avinas (03.21-04.20) Šią dieną vargu ar galima pavadinti lemtinga. Pabandykite patys įvairinti savo darbą ir laisvalaikį, nesitikėdami, kad kažkas jus pralinksmins ar atliks jūsų pareigas. Meilėje dabar reikia duoti daugiau nei imti. Tačiau tai nepažeis jūsų interesų.

  Jautis (04.21-05.21) Artimiausiu metu darbe galite atsidurti tarp dviejų ugningų židinių. Todėl pabandykite iš anksto apgalvoti taktiką, kad išvengtumėte šios situacijos. Tačiau galite drąsiai pasikliauti mylimo žmogaus pagalba. Ši diena palanki harmoningiems santykiams šeimoje.

  Dvyniai (05.22-06.21) Geras laikas išreikšti save. Tiesiog nebandykite savęs įtikinti artimųjų ir draugų sąskaita. Artimiausiu metu turėtumėte susilaikyti nuo išlaidavimo, nes gali pasirodyti, kad tai, ką nusipirkote, jums netinka. Ir tai sukels sielvartą.

  Vėžys (06.22-07.22) Jei nuspręsite, kad iki visiškos laimės nepakanka tik meilės, tuomet būtent šią dieną turėtumėte ją atrasti, ir pačioje neįprasčiausioje vietoje. Šio ženklo atstovai, kurių širdyje meilė įsiplieskė jau seniai, taip pat nebus pamiršti. Jūsų laukia daug malonių emocijų.

  Liūtas (07.23-08.23) Dabar laikotarpis yra palankus, ypač verslui. Svarbiausia, nebijokite eksperimentuoti. Net jei padarysite klaidų, rimtų pasekmių nebus.

  Mergelė (08.24-09.22) Dabar laikas veikti. Kuo daugiau jūs dirbsite šiame etape, tuo daugiau gausite artimiausiu metu. Tas pats pasakytina ir apie santykius su mylimu žmogumi. Duokite šilumos ir rūpesčio, o mainais gausite teigiamų emocijų užtaisą. Ir vieniši šio ženklo atstovai gali sutikti naują meilę.

  Svarstyklės (09.23-10.22) Neturėtų būti jokių neigiamų įvykių, kurie galėtų sugadinti jūsų nuotaiką. Stenkitės užpildyti savo gyvenimą malonia patirtimi ir teigiamomis emocijomis. Nudžiugins susitikimas su draugais ar bendravimas su mylimu žmogumi, o kai kuriems ženklo atstovams — tiesiog apsipirkimas.

  Skorpionas (10.23-11.21) Galite padaryti svarbius dalykus. Pokalbiai bus susiję su darbu, o jei sugebėsite teisingai pasitelkti aplinką, tada jums bus garantuoti teigiami pokyčiai profesinėje srityje.

  Šaulys (11.22-12.21) Graži diena, todėl kurkite didelius planus, įgyvendinkite drąsias idėjas ir neabejokite sėkme. Savo darbe stenkitės laikytis patogaus ritmo, neleiskite kolegoms ir partneriams jūsų skubinti ar atidėlioti. Jūsų laukia malonūs susitikimai, nuostabus poilsis geroje kompanijoje. Yra naujų romantiškų patirčių galimybė.

  Ožiaragis (12.22-01.20) Turėsite laiko išspręsti svarbius klausimus. Vienintelis asmuo, su kuriuo dabar neturėtumėte derėtis, yra vadovas. Geriau, jei kiekvienas daro savo, o jūsų keliai nesusikerta.

  Vandenis (01.21-02.19) Tikėtina, kad jūsų laukia pokyčiai profesinėje srityje. Pradėkite nustatyti tam reikalingą etapą ir rinkti reikiamą informaciją. Meilės reikaluose šiame etape gali būti antrasis vėjas. Ir kai kurie ras savo meilę.

  Žuvys (02.20-03.20) Gyvenimo kelyje galite susidurti su išbandymu, kurį teks išlaikyti. Daug kas priklausys nuo to, kaip su tuo susitvarkysite. Neprašykite pagalbos žmonių, kuriais nepasitikite. Jie yra tie, kurie šiuo metu gali sumaišyti jūsų kortas.

  Tegai:
  horoskopas

  Svarbiausios temos