12:32 2021 Sausio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Linksmų Kalėdų! (223)

  Dėl didelio siuntų kiekio ir griežtesnių karantino apribojimų kai kurios siuntos, ypač didelio formato, gali vėluoti iki trijų darbo dienų

  VILNIUS, gruodžio 12 — Sputnik. Lietuvos paštas perspėjo šalies gyventojus apie galimą siuntų pristatymo vėlavimą ir eiles pašto skyriuose. Apie tai sakoma Lietuvos pašto pranešime Facebook.

  Pasiruošimas Kalėdoms ir Naujiesiems metams Vilniuje, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Владислав Адамовский

  Griežtesni karantino ribojimai Lietuvoje galioja nuo trečiadienio. Pagal naujausią Vyriausybės įsakymą, patalpose, kuriose gali susirinkti žmonės, turi būti užtikrinta ne mažiau kaip 15 kvadratinių metrų laisvos vietos vienam asmeniui. Tai reiškia, kad skyriai vienu metu gali aptarnauti perpus mažiau klientų, likusiems teks laukti už durų.

  Svarstomos įvairios alternatyvos, kaip aptarnauti daugiau žmonių skyriuose. Priklausomai nuo poreikio, planuojama ilginti darbo laiką ir pritaikyti kitus procesus, kurie leis greičiau aptarnauti klientus. Tačiau tam reikia laiko — ne tik perorganizuoti procesus, bet ir rasti darbuotojus.

  Visas siuntas, siunčiamas Lietuvoje ir užsienyje, registruotas ir "Su sekimu" ir "Be sekimo", galima formuoti Lietuvos pašto savitarnoje.

  "Nors dauguma siuntų šiuo metu yra pristatomos laiku, t. y. kitą darbo dieną, tačiau dėl didelio siuntų kiekio ir griežtėjančių karantino suvaržymų, kai kurios siuntos, ypač didelio formato, gali vėluoti iki 3 darbo dienų", — sakoma pranešime.

  Anot Lietuvos pašto, situacija nuolat stebima ir prireikus bus siūlomos papildomos pristatymo galimybės.

  Lietuvos paštas pažymėjo, kad daugelyje apylinkių paštininkų darbas vyksta įprastai, tačiau gali pasitaikyti atvejų, kai kai dėl darbuotojų ligos ar saviizoliacijos sutrinka įprastas veiklos ritmas, todėl korespondencijos bei siuntų pristatymas gali nežymiai vėluoti.

  "Norint, kad siuntos gavėjus pasiektų dar iki švenčių, į užsienį jas buvo kviečiama išsiųsti praėjusį savaitgalį. Šį savaitgalį rekomenduojama išsiųsti jau ir tas siuntas, kurios turėtų pasiekti gavėjus Lietuvoje. Nors žymus siuntų vėlavimas dar nefiksuojamas, tikėtina, kad artėjant šventėms pristatymo terminas bus ilgesnis nei įprastai", — pažymima pranešime.

  Temos:
  Linksmų Kalėdų! (223)

  Dar šia tema

  Nauji apribojimai: kalėdinės mugės nevyks, sumažės prekybos centrų akcijų
  Šiemet laikinų darbų pasiūla kalėdiniu laikotarpiu daug mažesnė nei ankstesniais metais
  Kaip neišleisti daug pinigų Kalėdoms ir neprarasti šventės
  Vilniečiai kviečiami išsaugoti eglutes iki pavasario ir pasodinti Kalėdų mišką
  Tegai:
  Letuvos paštas, siuntos, Kalėdos

  Svarbiausios temos