04:55 2021 Sausio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Visi tikrinti vairuotojai buvo atsakingi: turintys teisę vairuoti transporto priemones, vairavo techniškai tvarkingus automobilius, turėjo privalomąjį civilinės atsakomybės draudimą

  VILNIUS, gruodžio 13 — Sputnik. Šią savaitę policijos pareigūnai Vilniuje vykdė vairuotojų blaivumo kontrolės priemones, praneša Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

  Patikrinus daugiau nei dviejų šimtų transporto priemonių vairuotojų blaivumą, tik vienos transporto priemonės vairuotojas vairavo neblaivus, tačiau leistinos normos neviršijo — į alkoholio matuoklį jis įpūtė 0,25 prom.

  Jis paaiškino, kad visuomet elgiasi atsakingai, sėdo prie vairo tik tuomet, kai jo turimas alkoholio matuoklis rodė neviršijančią normą. Paaiškėjo, kad vairuotojas vakare vartojo alkoholį, o kitos dienos ryte, besiruošdamas į darbą, pasitikrino savo blaivumą alkoholio matuokliu — teko palaukti pora valandų ir tik tuomet sėdo už vairo.

  Visi tikrinti vairuotojai buvo atsakingi: turintys teisę vairuoti transporto priemones, vairavo techniškai tvarkingus automobilius, turėjo privalomąjį civilinės atsakomybės draudimą.

  Vilniaus miesto pirmojo policijos komisariato pareigūnai džiaugiasi, kad vairuotojų sąmoningumas gerokai išaugo — dauguma jų suvokia, kad neatsakingas elgesys kaip vairavimas esant neblaiviam gali turėti itin skaudžių pasekmių.

  Dar šia tema

  Išaiškinta, kaip prasiplės Karo policijos pareigūnų įgaliojimai
  Šilalės rajone pavogtas seifas su pistoletu ir pinigais
  Pareigūnai nufilmavo kratą prabangiame name, kuriame užsiiminėta kontrabanda
  Tegai:
  policija, Vilnius

  Svarbiausios temos