04:17 2021 Sausio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  VSAT pareigūnai iš viso sulaikė apie 70 kilogramų galimai narkotinių medžiagų ir 11 100 eurų grynųjų pinigų

  VILNIUS, gruodžio 15 — Sputnik. Pasieniečiai sulaikė 70 kilogramų narkotinių medžiagų, kurių vertė juodojoje rinkoje gali siekti 6–7 mln. eurų, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

  VSAT pareigūnai bei Bardinų pasienio užkardos kinologė su vokiečių aviganiu Aru ketvirtadienį stovėjimo aikštelėje prie vieno namo Jurbarke patikrino automobilį "Volvo V50".

  Jame buvusiame sportiniame krepšyje pasieniečiai rado 20 paketų su milteliais, galimai narkotinėmis medžiagomis. Šalia automobilio pasieniečiai sulaikė 58-erių Jurbarko gyventoją bei kitame automobilyje "Citroen C4 Picaso" buvusį 50-metį Klaipėdos gyventoją.

  Taip pat VSAT pareigūnai atliko kratas Klaipėdoje. 50-mečio klaipėdiečio pažįstamos bute buvo rasta ir paimta 8 600 eurų grynaisiais. Kitos sulaikyto klaipėdiečio pažįstamos, 54-erių klaipėdietės, bute per kratą rasta ir paimta 51 pakuotė su milteliais, galimai narkotinėmis medžiagomis, taip pat 2 500 eurų grynaisiais ir galimai suklastoti vairuotojo pažymėjimai.

  Pasieniečiai atliko kratą ir Jurbarke pas sulaikytą 58-erių vyrą, kur rado ir paėmė kitus tyrimui reikšmingus daiktus.
  VSAT pareigūnai iš viso sulaikė apie 70 kilogramų galimai narkotinių medžiagų ir 11 100 eurų grynųjų pinigų.

  Dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu pradėtas ikiteisminis tyrimas.

  Sulaikyti 3 asmenys, kuriems teismas skyrė suėmimą 2 mėnesiams. Atlikus narkotinių medžiagų ekspertizę paaiškėjo, jog tai yra amfetaminas ir kokainas. Bendra narkotinių medžiagų vertė gali siekti 5 680 000–7 100 000 eurų.

  Sulaikytiesiems gresia laisvės atėmimas nuo dešimties iki penkiolikos metų.

  Dar šia tema

  VSAT pareigūnai sulaikė du neteisėtų cigarečių krovinius ir tris kontrabandininkus
  Prie sienos su Rusija liks mažiau valstybės sienos apsaugos zonų
  Pasieniečiai sulaikė 6 tūkst. pakelių cigarečių ir jų gabentoją
  Tegai:
  neteisėtas disponavimas narkotinėmis medžiagomis, narkotinės medžiagos, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)

  Svarbiausios temos