14:25 2021 Sausio 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1091)

  Pasak ministrės pirmininkės, problema yra ta, kad "nėra šalių, kurių padėtis būtų išskirtinai gera ir kurios galėtų suteikti savo personalą Lietuvai"

  VILNIUS, gruodžio 15 — Sputnik. Lietuva gali kreiptis pagalbos į užsienio gydytojus kovodama su koronavirusu šalyje, sakė ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė. Apie tai rašo RIA Novosti.

  Premjerės teigimu, toks sprendimas gali tapti būtinybe, nes dabar ne taip lengva suburti komandas, kurios galėtų padėti vis didesniam pacientų skaičiui.

  Pasak ministrės pirmininkės, problema yra ta, kad "nėra šalių, kurių padėtis būtų išskirtinai gera ir kurios galėtų suteikti savo personalą Lietuvai".

  Nacionalinio visuomenės sveikatos centro duomenimis, koronavirusas Lietuvoje diagnozuotas daugiau nei 3 340 gydytojų, o per pastaruosius tris mėnesius medicinos darbuotojams patvirtinti 5 368 COVID-19 infekcijos atvejai.

  Gruodžio 13 dieną Vyriausybė nusprendė pratęsti karantiną iki sausio 31 dienos ir sugriežtino sąlygas. Nuo gruodžio 16 d. dauguma parduotuvių bus uždarytos, išskyrus prekiaujančias maistu ir vaistines, taip pat nustatyti žmonių išėjimo iš namų apribojimai. Tačiau gruodžio 14 d. kai kurie apribojimai buvo patikslinti.

  Lietuvoje iš viso nustatyta daugiau nei 96 tūkstančiai koronaviruso atvejų, daugiau kaip 41 tūkstantis žmonių pasveiko, 863 mirė.

  Naujas visuotinis karantinas Lietuvoje
  © Sputnik
  Naujas visuotinis karantinas Lietuvoje

   

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1091)

  Dar šia tema

  Naujoji Vyriausybė patikslino griežtinamo karantino ribojimus
  Šviesos šventė karantino metu: Vilniuje paminėta Chanukos pradžia
  Naujas visuotinis karantinas Lietuvoje
  Šventės artėja griežto karantino sąlygomis
  Tegai:
  koronavirusas, Lietuva, Ingrida Šimonytė

  Svarbiausios temos