11:07 2021 Vasario 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.2225
 • RUB90.3519
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Policija pažymi, kad negali nereaguoti į automobilių spūstis prekybos centrų aikštelėse ir žmonių, netinkamai dėvinčių apsaugos priemones, srautus parduotuvėse

  VILNIUS, gruodžio 15 — Sputnik. Lietuvos policijos pareigūnai antradienio vakare tikrins, kaip laikomasi numatytų reikalavimų šalies prekybos centruose. 

  Apie tai praneša policija savo paskyroje Facebook.

  "Akivaizdžiai matome, kad kai kurie prekybos centrai nesugeba užtikrinti karantino reikalavimų laikymosi, nuolat gauname tai patvirtinančios informacijos iš gyventojų. Todėl dar šiandien apsilankysime prekybos centruose, fiksuosime, kaip laikomasi numatytų reikalavimų ir spręsime dėl atsakomybės taikymo administracijai", — rašoma pranešime. 

  Teisėsaugos pareigūnai pažymi, kad negali nereaguoti į automobilių spūstis prekybos centrų aikštelėse ir žmonių, netinkamai dėvinčių apsaugos priemones, srautus parduotuvėse.

  Apie didelį pirkėjų skaičių prekybos centruose kalba ir socialinių tinklų vartotojai.

  Štai Lietuvos televizijos žurnalistas, publicistas, politinis veikėjas Vytautas Matulevičius savo paskyroje Facebook pasidalino vaizdu prie Vilniaus "Akropolio".

  Tinklaraštininkė Elena Landsbergytė-Bukauskienė taip pat stebisi, kaip gyventojai gali masiškai eiti į prekybos centrus, kai nuo koronaviruso ligoninėse kiekvieną dieną miršta žmonės. 

  Buvęs sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga taip pat griežtai pasisakė apie žmones, kurie vis dar plūsta į prekybos centrus, nors ligoninėse jau stinga vietų COVID-19 sergantiems pacientams.

  "Čia kaip kokia šizofrenija — vieni nebetelpa į ligonines, kiti nebetelpa į prekybos centrus. Kitaip nei beprotybe negaliu to pavadinti", — teigė Veryga.

  Antradienio Statistikos departamento duomenimis, per praėjusią parą patvirtinti 1 432 nauji koronaviruso atvejai, nuo ligos mirė 38 žmonės.

  Gruodžio 13 dieną Vyriausybė nusprendė pratęsti karantiną iki sausio 31 dienos ir sugriežtino sąlygas. Nuo gruodžio 16 d. dauguma parduotuvių bus uždarytos, išskyrus prekiaujančias maistu ir vaistines, taip pat nustatyti žmonių išėjimo iš namų apribojimai. Tačiau gruodžio 14 dieną kai kurie apribojimai buvo patikslinti.

  Dar šia tema

  Kaklaraiščiai ir jūrų pabaisos: neįprastos Vilniaus kalėdinės dekoracijos
  Šventės artėja griežto karantino sąlygomis
  Šviesos šventė karantino metu: Vilniuje paminėta Chanukos pradžia
  Naujas visuotinis karantinas Lietuvoje
  Tegai:
  prekybos centras, policija

  Svarbiausios temos