16:41 2021 Sausio 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.2152
 • RUB91.6732
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Linksmų Kalėdų! (223)

  Vilniaus eglę siūloma stebėti internetu, o Naujamečių fejerverkų, kurie pritrauktų žmones žiūrėti reginį, atsisakyta

  VILNIUS, gruodžio 16 — Sputnik. Atsižvelgdama į pandemijos situacijos rimtumą ir griežtus karantino apribojimus, Vilniaus savivaldybė nusprendė riboti judėjimą didesniu perimetru aplinkui Katedros aikštę, praneša savivaldybės spaudos tarnyba.

  Prie eglės nebus galima patekti gruodžio 24–27 dienomis ir gruodžio 31 d. (Naujųjų metų naktį). Naujųjų naktį bus atitvertos abi eglės — ir Rotušės, ir Katedros aikštėse. Taip pat atsisakyta Naujamečių fejerverkų, kurie pritrauktų žmones žiūrėti reginį.

  "Nuspręsta fiziškai atitverti eglę ir atsisakyti Naujamečių fejerverkų dėl visų saugumo, tausojant medikus ir rūpinantis išsaugoti kuo daugiau gyvybių. Visi norime, kad griežčiausi ribojimai kiek įmanoma greičiau pasibaigtų, jie niekam nėra malonūs, tačiau būtini. Šį kritinį laikotarpį kviečiame pabūti namuose, stebėti tiesioginę eglės transliaciją internetu ir viltingai sulaukti šviesesnio meto 2021-aisias", — sako Vilniaus vicemerė Edita Tamošiūnaitė.

  Judumo ribojimai aplink Katedros aikštę ir eglę

  Gruodžio 24–27 d. bus draudžiamas eismas Tilto gatve ir automobilių stovėjimas. Gyvenantys šioje miesto dalyje ir turintys leidimus statyti automobilius ir toliau galės tuo naudotis. 

  Gruodžio 24–27 d. bus draudžiamas automobilių stovėjimas T. Vrublevskio, Šventaragio, Tilto, Barboros Radvilaitės ir Maironio gatvėse, draudžiama įvažiuoti į Kalnų parką ir Trispalvės al.

  Per Naujuosius metus, nuo gruodžio 31 d. 22:30 val. iki 2021 m. sausio 1 d. 01:30 val., bus draudžiamas eismas ir viešojo transporto judėjimas T. Vrublevskio, Šventaragio, Tilto, Barboros Radvilaitės gatvėmis.

  Gruodžio 31 ir sausio 1 dienomis bus draudžiamas parkavimas šalia Katedros aikštės esančiose parkavimo vietose (T. Vrublevskio, Šventaragio, Tilto, Barboros Radvilaitės ir Maironio gatvėse). Taip pat bus draudžiama įvažiuoti į Kalnų parką ir Trispalvės al.

  Viešųjų erdvių kontrolę per šventes užtikrins sustiprintos policijos pajėgos, savivaldybės viešosios tvarkos pareigūnai, jiems talkins ir šauliai. Nesilaikantiems karantino taisyklių, pareigūnai skiria pinigines baudas, kurios fiziniam asmeniui numatytos nuo 500 iki 1500 Eur. 

  Dėl eismo ribojimų nuo gruodžio 31 d. nuo 22:30 val. iki 2021 m. sausio 1 d. 01:30 laikinai keisis ir 10, 11, 33 autobusų maršrutų trasos, daugiau informacijos apie maršrutų pakeitimą galite rasti savivaldybės interneto svetainėje. 

  Naujas visuotinis karantinas Lietuvoje
  © Sputnik
  Naujas visuotinis karantinas Lietuvoje
  Temos:
  Linksmų Kalėdų! (223)

  Dar šia tema

  Šventės artėja griežto karantino sąlygomis
  Karantino metu teismų darbas nebus stabdomas
  Tegai:
  eismo ribojimas, Naujieji metai, Vilnius, Kalėdos

  Svarbiausios temos