05:17 2021 Sausio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1153)

  Šiuo metu Lietuvoje labai padidėjęs sergamumas koronavirusu. Remiantis naujausiais duomenimis, šalyje iš viso nustatyta daugiau nei 99 tūkst. atvejų

  VILNIUS, gruodžio 16 — Sputnik. Darbo partijos atstovas Antanas Guoga pareiškė, kad persirgo koronavirusu, to nežinodamas ir nejausdamas.

  "Griežto karantino išvakarėse įvairiomis procedūromis stiprinausi savo organizmą. Tai darau reguliariai. Tuo pačiu padarė antikūnių testą man. Jis rodo 2 procentus antikūnių G. Reiškia esu persirgęs koronavirusu!!! 2 procentai koronos pas mane. Kažkoks kosmosas. Sirgau man nežinant ir nejaučiant. Visiškai be simptomų", — rašė Guoga savo Facebook paskyroje.

  Seimo narys pažymėjo, kad darosi du COVID-19 testus per savaitę. Taip pat jis pridūrė, kad jaučiasi puikiai.

  Paskutinė diena prieš karantiną Vilniuje
  © Sputnik / Владислав Адамовский

  "Ir tuo pačiu gavau Kalėdinę dovaną — natūralų skiepą. Nebereikia laukti farmacinės vakcinos. Nepajutau nieko. Aišku, čia tiesiog laimingas bilietas. <...> Labai tikėtina, kad ir mano šeima irgi nepastebimai persirgo. Panašu, kad turime susiformavusį imunitetą kuriam laikui, bet griežtas karantinas galioja visiems. Ir natūraliai paskiepytiems. Visiems kantrybės ir ištvermės. Viską įveiksime!!!!" — rašė jis.

  Šiuo metu Lietuvoje labai padidėjęs sergamumas koronavirusu. Remiantis naujausiais duomenimis, šalyje iš viso nustatyta daugiau kaip 99 tūkst. atvejų, per 43 tūkstančius žmonių pasveiko, daugiau nei 900 mirė.

  Nuo gruodžio 16 dienos Lietuvoje sugriežtintas karantinas. Iki sausio 3 dienos judėjimas šalies teritorijoje yra griežtai ribojamas.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1153)

  Dar šia tema

  Karantino metu teismų darbas nebus stabdomas
  Vilniaus klinikinė ligoninė praneša apie didėjančią įtampą gydymo įstaigose 
  "Sputnik V" vakcina įrodė veiksmingumą. Kodėl Vakarai visus bando įtikinti priešingai?
  Tegai:
  Antanas Guoga, koronavirusas, Lietuva

  Svarbiausios temos