22:29 2021 Sausio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.2114
 • RUB91.7258
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pasieniečiai pažymi, kad į vidaus vandenis bei teritorinę jūrą gali išplaukti komercinę žvejybą vykdančių įmonių laivai su įgulomis

  VILNIUS, gruodžio 17 — Sputnik. VSAT pareigūnai į pasienio, pasienio vidaus vandenis ir teritorinę jūrą išplaukiančius asmenis tikrins atsižvelgdami į šiuo metu Lietuvoje įvestus apribojimus.

  VSAT atkreipia laivavedžių ir laivų savininkų dėmesį, kad šalyje įvesti karantino ribojimai galioja visoje Lietuvos teritorijoje įskaitant valstybės vidaus vandenis bei teritorinę jūrą. 

  Priminama, kad viešose vietose leidžiama būti ne didesnėse nei 2 asmenų grupėse arba vienos šeimos ar vieno namų ūkio narių grupėse. Taip pat ribojamas asmenų judėjimas tarp savivaldybių, išskyrus nutarimuose numatytus atvejus. 

  Į vidaus vandenis bei teritorinę jūrą gali išplaukti komercinę žvejybą vykdančių įmonių laivai su įgulomis. Pabrėžtina, kad jiems nesuteikta teisė vežti keleivių.

  Taip pat leidžiama plaukti ir pramoginiais tikslais, bet plaukiojimo priemonėje gali būti ne daugiau kaip 2 asmenys arba tik vienos šeimos nariai. Tokiu atveju privaloma turėti įrodymus, kad plaukiančiųjų gyvenamoji vieta yra deklaruota savivaldybėje, iš kurios teritorijos ketina išplaukti.

  Išsiruošusieji į kelionę privalo nepamiršti ir apsauginių kaukių dėvėjimo tvarkos.

  Nuo gruodžio 16 d. Lietuvoje sugriežtintos karantino sąlygos, uždraustas judėjimas tarp savivaldybių be būtino reikalo, uždarytos atskiros ne maisto prekių parduotuvės, grožio salonai ir pan. Pats karantino režimas pratęstas iki sausio 31 dienos.

  Naujas visuotinis karantinas Lietuvoje
  © Sputnik
  Naujas visuotinis karantinas Lietuvoje

  Dar šia tema

  VSAT pareigūnai sulaikė du neteisėtų cigarečių krovinius ir tris kontrabandininkus
  VSAT: gali sustoti eismas viename iš pasienio kontrolės punktų su Baltarusija
  Tegai:
  karantinas, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)

  Svarbiausios temos