14:11 2021 Kovo 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.2048
 • RUB88.8857
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Kaip praneša Gardino regioninė muitinė, dėl susidariusios situacijos Lietuvos pusėje pastebimai sulėtėjo transporto priemonių įforminimas

  VILNIUS, gruodžio 18 — Sputnik. Medininkų (Kamennyj Log) pasienio punkte sumažintas darbuotojų skaičius Lietuvos kontroliuojančių įstaigų pamainose, pranešė Sputnik Baltarusija su nuoroda į Gardino regioninę muitinę.

  Darbuotojų skaičius Lietuvos reguliavimo institucijos pamainose yra kritinio lygio. Tai žymiai sulėtino transporto įforminimą. Kaip pažymėjo agentūros pašnekovas, ši informacija buvo gauta iš Lietuvos pusės darbo tvarka.

  Raigardo (iš Baltarusijos pusės Privalkos) pasienio punkte yra problemų dėl ritmingo transporto priėmimo ir įleidimo iš Lietuvos pusės. Čia taip pat mažinamas darbuotojų skaičius pamainose, o sunkvežimių judėjimas Lietuvos sienos perėjimo punkte dėl statybos darbų vykdomas tik dviem juostomis (vietoj keturių).

  Gardino regioninė muitinė vežėjams, planuojantiems per šią atkarpą kirsti Baltarusijos ir Lietuvos sieną, rekomendavo atsižvelgti į informaciją ir pasirinkti alternatyvius pasienio punktus.

  14:00 vietos laiku (13:00 Lietuvos laiku) beveik 900 sunkvežimių negalėjo išvykti iš Baltarusijos į Lietuvą. Daugiausia sunkvežimių stovėjo Kamennyj Log pasienio punkte — daugiau nei 350.

  Dar šia tema

  "Tu nepraeisi!": kontrolės postuose budės kariai, policijos pareigūnai ir šauliai
  Tegai:
  Medininkai, Baltarusija, Lietuva

  Svarbiausios temos