01:37 2021 Sausio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB89.6369
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Nemokamai renkamos ir išvežamos tokios asbesto turinčios atliekos, kaip šiferis, asbestcementiniai vamzdžiai ar kiti asbesto gaminiai

  VILNIUS, gruodžio 19 — Sputnik. Sostinės savivaldybė kviečia pasinaudoti nemokama paslauga išvežti pavojingas atliekas iš individualių valdų bei visuomeninės paskirties pastatų, rašoma sostinės savivaldybės pranešime.

  Nemokamai renkamos ir išvežamos asbesto turinčios atliekos: šiferis, asbestcementiniai vamzdžiai ar kiti asbesto gaminiai. Vilniečiai savo prašymus dėl jų išvežimo turi pateikti savivaldybei (savivaldybe@vilnius.lt) iki 2021 metų vasario 3 dienos. 

  Prašyme turi būti nurodyta išsami informacija apie atiduodamas atliekas (šiferis ar asbestcementiniai vamzdžiai, ar kt.), jų kiekį (tonomis arba kvadratiniais metrais), atliekų buvimo vietą (paėmimo adresas) bei savo kontaktinius duomenis. Surinkti prašymai bus perduoti atliekas tvarkančiai įmonei.

  Atliekas tvarkanti įmonė nemokamai surinks asbesto turinčias atliekas, jeigu jos bus sudėtos atskirai ir nesumaišytos su kitomis atliekomis. Šiferio lapai turi būti sudėti ant padėklų (palečių) bei apsukti plastikine pakavimo plėvele, šiferio duženos sudėtos į dvigubus plastikinius maišus, didmaišius, dėžes ir taip pat sukrautos ant padėklų (palečių), o kitos asbesto turinčios atliekos — apsuktos plėvele (ne mažiau nei 2 sluoksniai) arba sudėtos į sandarią tarą ir sukrautos ant padėklų (palečių).

  Sostinės gyventojai prašomi suskubti teikti prašymus, nes projekto metu planuojamų pašalinti atliekų kiekis bus ribotas.

  Tegai:
  Vilnius

  Svarbiausios temos