10:05 2021 Kovo 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.1938
 • RUB88.8807
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1480)

  Per pirmąjį griežtų judėjimo apribojimų savaitgalį Klaipėdos, Šiaulių ir Telšių apskričių policija nepraleido 1 347 automobilių, taip pat užfiksuota daugiau nei 20 karantino taisyklių pažeidimų, daugiausia jų dėl viešose vietose nedėvimų nosį ir burną dengiančių kaukių

  VILNIUS, gruodžio 21 — Sputnik. Per tris savaitgalio dienas Klaipėdos, Šiaulių ir Telšių apskrities policija nepraleido 1 347 automobilių.

  Kaip pranešama Klaipėdos apskrities policijos Facebook paskyroje, pareigūnai postuose patikrino 59 314 automobilių. Į šį miestą nepraleisti 649 automobiliai, kurių vairuotojai neturėjo rimtos priežasties įvažiuoti į miestą.

  "Savaitgalį surašyta ir keletas protokolų dėl karantino taisyklių nepaisymo — štai Klaipėdos rajone, Samališkės kaime puotos metu kilus konfliktui, piliečiai patys išsikvietė policiją, o atvykę pareigūnai visiems trims vakarėlio dalyviams surašė protokolus. Panaši situacija nutiko ir Palangoje — keturiems lauke besibūriavusiems piliečiams — ne vienos šeimos nariams, taip pat surašyti protokolai", — teigiama pranešime.

  Taip pat pranešama, kad per Šaulių ir Telšių apskričių policijos kontrolės postus pareigūnai nepraleido 725 transporto priemonių, teigia Šiaulių apskrities policija.

  Per šį savaitgalį apskrityse užfiksuota daugiau nei 20 karantino taisyklių pažeidimų, daugiausia jų dėl viešose vietose nedėvimų nosį ir burną dengiančių kaukių.

  Policijos pareigūnams taip pat teko tramdyti ir grupelėmis susirinkusius žmones, kurių susitikimas neapsiėjo be alkoholio vartojimo.

  Iki šiol Lietuvoje užregistruota daugiau nei 114 tūkstančių koronaviruso atvejų, mirė 1 039 žmonės.

  Lietuvoje iki sausio 3 dienos galioja sugriežtintas karantinas. Naujos taisyklės yra gana griežtos: judėjimas leidžiamas tik esant būtinybei, ribojamas asmenų judėjimas tarp savivaldybių, bendravimas leidžiamas tik tarp vienos šeimos ar vieno namų ūkio narių, veiks tik būtinųjų prekių parduotuvės.

  PSO duomenimis, bendras koronaviruso infekcijos atvejų skaičius pasaulyje viršijo 75 milijonus, o bendras mirčių nuo šios ligos skaičius yra daugiau nei 1,6 milijono.

  Kaip elgtis norint saugiau sutikti šv. Kalėdas?
  © Sputnik
  Kaip elgtis norint saugiau sutikti šv. Kalėdas?
  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1480)

  Dar šia tema

  Čaplinskas papasakojo apie mutavusio viruso iš JK ypatybes
  Vilniaus regiono ligoninėse trūksta lovų COVID-19 sergantiems asmenims
  Tegai:
  pažeidimai, Lietuva, karantinas, Telšiai, Šiauliai, Klaipėda, koronavirusas

  Svarbiausios temos