09:10 2021 Sausio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (377)

  Jaunuolis buvo sučiuptas su cigarečių ryšuliais už dviejų kilometrų nuo sienos su Baltarusija. Jis turės atvykti į teismą bylos nagrinėjimui

  VILNIUS, gruodžio 21 — Sputnik. Lietuvos pasieniečiams įkliuvo Lazdijų rajono gyventojas, kuris gabeno 2 tūkstančius pakelių kontrabandinių cigarečių, be to, pažeidė asmenų judėjimo tarp skirtingų savivaldybių draudimą, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba.

  Sekmadienį VSAT Varėnos pasienio rinktinės Kabelių pasienio užkardos pareigūnai Varėnos rajono Dubo kaimo prieigose užklupo vyrą. Jis gabeno 4 ryšulius. Ši vieta yra maždaug už dviejų kilometrų nuo sienos su Baltarusija.

  Paaiškėjo, kad sulaikytasis — 23-ejų Lazdijų rajono gyventojas. Jis gabeno 2 tūkstančius pakelių cigarečių "NZ Gold" su Baltarusijos akcizo ženklais.

  Už kontrabandos gabenimą Lazdijų rajono gyventojui gresia bauda nuo 5 200 iki 6 000 eurų.

  Be to, vyras pasienio ruože neturėjo privalomų asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų. Už tokį pažeidimą jam dar gresia įspėjimas arba bauda nuo 40 iki 90 eurų.

  Negana to, kontrabandininkui administracine tvarka reikės atsakyti ir už tai, kad jis karantino metu pažeidė įvestus apribojimus iš savo gyvenamosios vietos savivaldybės patekti į kitą. Pagal šiuo metu galiojančią tvarką toks asmenų patekimas į kitą savivaldybę tam neturint teisės užtraukia baudą nuo 500 iki 1 500 eurų.

  Po apklausos VSAT pareigūnai sulaikytąjį paleido. Jis turės atvykti į teismą. Cigaretės saugomos Kabelių pasienio užkardoje.

  Temos:
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (377)

  Dar šia tema

  Lietuvoje už didelę kokaino kontrabandą nuteistas Rusijos pilietis
  Pareigūnai nufilmavo kratą prabangiame name, kuriame užsiiminėta kontrabanda
  VSAT pareigūnai sulaikė du neteisėtų cigarečių krovinius ir tris kontrabandininkus
  Tegai:
  Baltarusija, karantinas, cigarečių kontrabanda, kontrabanda, pasieniečiai

  Svarbiausios temos