13:53 2021 Sausio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Britanijoje plintant naujai koronaviruso atmainai, Lietuvoje laikinai sustabdyti visi keleiviniai skrydžiai iš šios šalies iki gruodžio 31 dienos

  VILNIUS, gruodžio 22 — Sputnik. Lietuvos susisiekimo ministerija pranešė apie oro transporto keleivių teises atšaukus keleivinius skrydžius iš Jungtinės Karalystės.

  Didžiojoje Britanijoje plintant naujai koronaviruso atmainai, Lietuvos Vyriausybė laikinai sustabdė visus keleivinius skrydžius iš šios šalies nuo gruodžio 21 dienos 4:00 iki gruodžio 31 dienos 24:00.

  Susisiekimo ministerija priminė, kad norėdamas susigrąžinti pinigus už nepanaudotą skrydžio bilietą, keleivis turi užpildyti prašymą oro vežėjo interneto svetainėje arba pateikti prašymą vežėjui elektroniniu paštu.

  "Jei skrydis oficialiai atšauktas, keleiviai turi teisę atgauti visą už skrydį sumokėtą sumą (arba pasikeisti skrydžio bilietą kitu bilietu skrydžiui į galutinį punktą artimiausiu galimu laiku, ar kitu laiku, jei yra vietų). Jeigu keleivis savo noru atsisako skrydžio, kuris yra vykdomas, keleivis gali susigrąžinti pinigus pagal turimo bilieto tarifo taisykles bei oro vežėjo nustatytas pinigų grąžinimo sąlygas", — sakoma ministerijos pranešime.

  Taip pat atkreipiamas dėmesys, kad krovininiai skrydžiai tarp Lietuvos ir Britanijos nėra stabdomi.

  Dar šia tema

  Svarbu Jungtinėje Karalystėje gyvenantiems lietuviams: stabdomi keleiviniai skrydžiai
  Baltijos šalys ragina ES koordinuoti situaciją su mutavusiu koronavirusu JK
  PSO rekomenduoja šalims įvertinti naujos koronaviruso padermės plitimo riziką
  Tegai:
  Didžioji Britanija, Lietuva, skrydžiai

  Svarbiausios temos