14:07 2021 Sausio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.2101
 • RUB89.0850
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pažymima, kad kainos pokyčiai palies tik nedidelę klientų dalį, kurie užsako kurjerines LP EXPRESS paslaugas

  VILNIUS, gruodžio 22 — Sputnik. Lietuvoje keičiasi kurjerinių paslaugų įkainiai, praneša Lietuvos pašto spaudos tarnyba.

  "Dėl stipriai išaugusio siuntų kiekio karantino metu trūksta tiek žmogiškųjų, tiek kitų resursų, perplanuojame siuntų vežimo maršrutus bei imamės kitų būtinų priemonių, kad siuntos klientus pasiektų laiku. Visa tai lemia stipriai augančius siuntimo paslaugų kaštus", — sakoma Lietuvos pašto pranešime.

  Atsižvelgiant į tai, nuo pirmadienio, gruodžio 21 dienos, privatiems pavieniams klientams didinamos žemiau išvardintų kurjerinių paslaugų kainos.

  Pažymima, kad kainos pokyčiai yra aktualūs tik mažiau nei 0,5 proc. klientų, kurie siunčia daiktus, sveriančius daugiau nei 50 gramų, ir užsako kurjerines LP EXPRESS paslaugas, kuomet siunta yra paimama iš siuntėjo ir nugabenama gavėjui į rankas Lietuvoje arba pasirinktą terminalą ir atvirkščiai — paimamos iš terminalo ir nuvežamos gavėjui į rankas.

  Atkreipiamas dėmesys, kad šis pokytis neapima paslaugų iš terminalo į terminalą, taip pat Lietuvos pašto teikiamų paslaugų pašto skyriuose, importo bei eksporto paslaugų kainos. 

  Naujos kainos taikomos siuntoms, užsakytoms per savitarnos sistemą arba prie siuntų terminalo.

  Tegai:
  Lietuvos paštas, Lietuva

  Svarbiausios temos