13:00 2021 Sausio 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.2114
 • RUB91.7258
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1185)

  Pareigūnai apskritai sugriežtino kontrolę — dabar jie tikrins ne tik įvažiuojančius į miestus vairuotojus, tačiau ir išvažiuojančius

  VILNIUS, gruodžio 23 — Sputnik. Lietuvos policija kontrolės punktuose savivaldybių prieigose įdiegė naujas kontrolės taisykles, savo paskyroje Facebook praneša Policijos departamento spaudos tarnyba.

  Tam tikruose postuose policija keis kontrolės kryptis — postuose dirbantys pareigūnai tikrins ne tik įvažiuojančius į miestus vairuotojus, tačiau ir išvažiuojančius (arba vykstančius abiem kryptimis). 

  Pažymėta, kad tokia taktika dažniau bus taikoma didžiųjų miestų savivaldybėse, tačiau gali pasitaikyti atvejų ir mažesniuose miestuose. 

  Be to, pareigūnai, nustatę, kad asmuo piktybiškai bando patekti į ne savo gyvenamosios vietos savivaldybę, neturėdamas tam jokio pagrindo, žymiai dažniau ne tik pareikalaus nutraukti kelionę ir grįžti namo, tačiau ir taikys už pažeidimus atsakomybę. 

  "Jei nėra būtinybės, likite namuose", — teigia policija.

  Visoje šalyje veikia 250 kontrolės postų, kurie dirba savaitgaliais ir švenčių dienomis nuo 13:00 iki 21:00, išskyrus Palangą — kontrolės postai kurorte dirba kiekvieną dieną. Patikrinimo punkte kiekvienas pilietis privalo pateikti asmens tapatybės kortelę ir dokumentus, suteikiančius teisę nuvažiuoti į kitą savivaldybę. 

  Tarp aplinkybių, leidžiančių atvykti: mirus artimiesiems giminaičiams, darbo vieta yra kitoje savivaldybėje, suteikti pagrindinę medicininę pagalbą, turto kitoje savivaldybėje turėjimas, taip pat suteikti pagalbą giminaičiams, kurie negali savimi pasirūpinti. Visus dokumentus galima pateikti elektroniniu būdu.

  PSO duomenimis, bendras koronaviruso infekcijos atvejų skaičius pasaulyje viršijo 75 milijonus, o bendras mirčių nuo šios ligos skaičius yra daugiau nei 1,6 milijono.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1185)

  Dar šia tema

  Teisingumo ministerijos viceministru paskirtas Lietuvos policijos pareigūnas
  "Neliečiamieji net ir pandemijos metu?" Gaižauskas dėl Kasčiūno iškvietė į Seimą policiją
  Policijos pareigūnui teko panaudoti tarnybinį ginklą, kad sustabdytų kontrabandininką
  Tegai:
  policija, Lietuva

  Svarbiausios temos