04:15 2021 Sausio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Panašaus įstatymo svarstymas yra bendra šio liberalaus projekto tendencija, mano buvęs Klaipėdos miesto tarybos narys Viačeslavas Titovas

  VILNIUS, gruodžio 23 — Sputnik. Interviu Sputnik Lietuva buvęs Klaipėdos miesto tarybos narys Viačeslavas Titovas sakė, kad tai yra mažas žingsnis į valdžią atėjusių liberalų jėgų programoje, tačiau jis mano, kad tai nesukels globalių problemų.

  "Į valdžią atėjo liberalų jėgos, kurios mano, kad narkotikai yra mūsų visuomenės dalis, priklausomybė nuo narkotikų yra įprastas dalykas, kai sunaikinamos ištisos kartos. Aš nesu šių tendencijų šalininkas. Aš esu tradicinių vertybių žmogus. Manau, kad šeima, sveika karta, vaikai yra svarbiausia. Aš smerkiu narkotikų legalizavimą, manau, kad tai nepriimtina. <...> Nemanau, kad tai labai paveiks gyventojus, tačiau leis jiems išvengti atsakomybės. <...> Tai tas pats, kas su tos pačios lyties asmenų santuokomis. Kad nebūtų ateities kartų, nebūtų šeimų. Žmonės nugyvens gyvenimą ir nieko nepaliks — viskas daroma civilizacijai, tautai sunaikinti. <...> Tai yra mažas žingsnis, nemanau, kad tai sukels staigius kataklizmus", — sakė jis.

  Lietuvos Seimas svarstė baudžiamosios atsakomybės už disponavimą nedideliu kiekiu narkotikų neturint tikslo juos platinti panaikinimą. Pagal įstatymo projektą, už nedidelio kiekio narkotinių medžiagų laikymą neturint tikslo platinti bus taikoma tik administracinė atsakomybė, numatant baudą iki 100 eurų.

  Taip pat siūloma nuo baudžiamosios atsakomybės atleisti asmenis, kurie savo noru kreipėsi į sveikatos priežiūros įstaigą dėl medicinos pagalbos ar kreipėsi į valstybės instituciją norėdamas atiduoti neteisėtai įgytus kvaišalus.

  Administracinių nusižengimų kodeksas būtų papildytas nuostata, kad nedidelio kiekio narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų gaminimas, perdirbimas, įgijimas, laikymas, gabenimas ir siuntimasis be tikslo jas parduoti ar kitaip platinti, užtraukia įspėjimą arba baudą nuo 20 iki 100 eurų.

  Tegai:
  liberalai, Lietuva, narkotikai

  Svarbiausios temos