05:39 2021 Sausio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Avinams patariama rytoj atsižvelgti į savo emocijas bei bendrauti su žmonėmis, Šaulių laukia romantiška diena su antrąja puse, Žuvys rytoj bus labai produktyvios ir išspręs visas problemas

  Rytoj horoskopas žada daug staigmenų, todėl diena gali būti labai turininga. Stenkitės neprarasti sveiko proto, nes ne visos staigmenos žada būti malonios! Pagrindinis šios dienos akcentas yra tas, kad jos negalima suplanuoti iš anksto. Žvaigždės suteiks impulsą ramiai eiti pasroviui, tačiau tuo pačiu metu srovė gali nuvesti jus į netikėčiausias vietas. 

  Avinas (03.21-04.20) Diena žada būti sėkminga, jei nesivadovausite savo neigiamomis emocijomis. Pabandykite rasti ką nors malonaus. Tai tinkamas laikas pabūti su draugais. Dienos metu stenkitės daugiau būti lauke ir laikykitės saugumo priemonių.

  Jautis (04.21-05.21) Aplinkiniai šią dieną gali jus tiesiog išvarginti. Bet jūs mielai atsakysite į visus skambučius. Būkite nuolaidesni santykiuose su mylimu žmogumi. Jam dabar ypač reikia jūsų supratimo.

  Dvyniai (05.22-06.21) Net jei šią dieną kažkas jus erzina, neskubėkite teisti. Tai ne išspręs jūsų problemas, o tik sustiprins jas. Būkite atsargūs priimdami svarbius sprendimus. Stenkitės vadovautis tik asmeninėmis patirtimis ir protu.

  Vėžys (06.22-07.22) Profesiniai ir buitiniai darbai suksis sklandžiai. Šią dieną nesikiškite į abejotinus reikalus. Negerkite stiprių alkoholinių gėrimų: galite prarasti saiką, o jūsų priešai tuo pasinaudos.

  Liūtas (07.23-08.23) Pasistenkite suplanuoti kuo daugiau malonių dalykų dienai. Galbūt verta susitikti su žmonėmis, kurie jums brangūs, tačiau jūs juos seniai matėte. Kažkas nusprendžia išvykti į tolimus ar nelabai tolimus kraštus, norėdamas gauti naujų įspūdžių, o kažkam tereikia pabūti geroje draugijoje.

  Mergelė (08.24-09.22) Ateinanti diena gali būti labai naudinga. Labiausiai tikėtina, kad tiksliai vykdysite savo planus. Tačiau stenkitės neprisiimti per didelių įsipareigojimų ir neperkraukite savęs. Dabar atkreipkite dėmesį į savo sveikatos būklę. Negalima ignoruoti jokių negalavimų.

  Svarstyklės (09.23-10.22) Dabar jums gali atrodyti, kad gyvenimas aplink sustojo. Diena nebus labai įvairi. Bet tai nėra priežastis nusiminti. Jums suteikiamas atokvėpis, kad sukauptumėte jėgas ir vėl stačia galva nertumėte į įvykių sūkurį.

  Skorpionas (10.23-11.21) Diena jums palanki beveik visais atžvilgiais. Neturėtų būti jokių problemų. Galite pasikliauti savo senais ryšiais, jums atsivers naujos perspektyvos. Todėl stenkitės nevengti susisiekti su senais pažįstamais.

  Šaulys (11.22-12.21) Dabar labai geras laikas. Su nauja jėga galėsite imtis bet kokio verslo. Praleiskite daugiau laiko su savo mylimuoju. Iš bendravimo gausite teigiamų emocijų. 

  Ožiaragis (12.22-01.20) Atidėkite darbus, jei jaučiatės pavargę. Ši diena bus gana lengva tiems, kurie moka prisitaikyti prie aplinkybių. Teks daug bendrauti su artimaisiais, giminaičiais, draugais ir pažįstamais. Bet tai nė kiek nenuvargins.

  Vandenis (01.21-02.19) Gyvenimas virte virs aplinkui, ir jūs atsidursite įvykių centre. Ir čia svarbiausia teisingai apskaičiuoti savo galimybes. Jūsų širdžiai mieli žmonės atneš jums daug malonių akimirkų. Bendraudami su jais pasisemsite teigiamų emocijų. Gyvenkite šiandiena ir neatsisakykite mažų džiaugsmų.

  Žuvys (02.20-03.20) Šią dieną galėsite išspręsti gana rimtus klausimus, liksite patenkinti savimi ir atliktu darbu. Pirmiausia turite tinkamai išanalizuoti situaciją ir tik tada veikti. Jei reikia, kreipkitės į kvalifikuotą asmenį patarimo.

  Tegai:
  horoskopas

  Svarbiausios temos