02:28 2021 Kovo 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1866
 • RUB88.7408
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1501)

  Griežtesnio karantino metu tuo pačiu automobiliu važiuoti galės ne daugiau kaip du kartu negyvenantys žmonės, išskyrus tuos atvejus, kai jie eina į darbą arba kai juos vienija vienas šeimos namų ūkis. Į šį skaičių neįeina vairuotojas, teikiantis transporto paslaugas

  VILNIUS, gruodžio 23 — Sputnik. Posėdžio metu Vyriausybė nusprendė dėl ribojamo asmenų skaičiaus automobiliuose, draudžiant praktines vairavimo pamokas, tuo pačiu leidžiamas vaikų su negalia užimtumas atostogų metu, laidojimo reikmenų parduotuvėms bus leidžiama dirbti fiziniu būdu. Apie tai pranešta Vyriausybės posėdyje.

  Griežtesnio karantino metu tuo pačiu automobiliu važiuoti galės ne daugiau kaip du kartu negyvenantys žmonės, išskyrus tuos atvejus, kai jie eina į darbą arba kai juos vienija vienas šeimos namų ūkis. Į šį skaičių neįeina vairuotojas, teikiantis transporto paslaugas.

  Be to, apsvarstytas galimas leidimas gyventojams judėti tarp miestų ir rajonų žiedinėse savivaldybėse. Tačiau iki šiol nuspręsta susilaikyti nuo tokio sprendimo.

  "Dabar mes kalbame apie laiką, kai reikalai yra "į svečius", "parduotuvę". Noriu nuliūdinti, kad gana mažėjęs mobilumas šios savaitės pradžioje vėl šoktelėjo. Bet klausimas, kiek jis šoktelėjo, gal nurims per šventes. Tai siūlyčiau susilaikyti nuo tokių keitimų, kurie ženkliai paskatintų mobilumą švenčių dienomis", — savo poziciją išsakė premjerė Ingrida Šimonytė.

  Šiuo metu nuo pandemijos pradžios Lietuvoje nustatyta daugiau kaip 120 tūkstančių koronaviruso atvejų, bendras mirčių skaičius viršijo 1 140. Be to, šalyje galioja karantinas, kuris truks iki sausio 31 dienos, judėjimas šalies viduje bus ribojamas iki sausio 3 dienos.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1501)

  Dar šia tema

  Tyrimas parodė, kaip pandemija koreguoja gyventojų lūkesčius dėl būsto kainų augimo
  Jų negaila? Vakcina bus išbandyta su pagyvenusiais žmonėms Lietuvoje
  Tegai:
  Lietuva, koronavirusas, karantinas

  Svarbiausios temos