04:38 2021 Sausio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1153)

  Anksčiau paaiškėjo, kad Baltijos šalys organizuoja bendrą skrydį, kad susigrąžintų savo piliečius iš Jungtinės Karalystės

  VILNIUS, gruodžio 24 — Sputnik. Lietuviai Britanijoje pasipiktino Lietuvos valdžios sprendimu laikinai sustabdyti susisiekimą su JK dėl susidariusios koronaviruso padėties.

  Anksčiau Didžiojoje Britanijoje buvo aptiktas mutavęs koronavirusas, kuris pasirodė esąs 70 procentų užkrečiamesnis nei ankstesnis. Daugybė šalių sustabdė skrydžius į JK, įskaitant Lietuvą.

  Komentuodami socialinius tinklus vartotojai pareiškė, kad tai gana griežtas ir staigus sprendimas.

  "Neturėjo darbo matyt. Dabar prisivirė košės uždarydami skrydžius, tegul rūpinasi tautiečiais", — rašo Snieguole Guman.

  Daugelis lietuvių taip pat nepatenkinti tuo, kad valdžia atšaukė tiesioginius skrydžius. Jie baiminasi, kad dabar už bilietus reikės mokėti kur kas daugiau.

  "Pasityčiojimas iš žmonių!!! Cancelino [atšaukė — Sputnik] tiesioginius skrydžius kurie kainavo daug pigiau, o dabar lups nuo žmonių kiek gali!!! Trūksta žodžių!!!" — piktinasi Gita Pink.

  Nepaisant to, kai kurie lietuviai iškritikavo tuos, kurie yra nepatenkinti dėl susidariusios situacijos, ir teigė, kad valdžia prieš kelias savaites perspėjo apie skrydžių atšaukimą. Buvo ir tokių, kurie džiaugėsi Lietuvos sprendimu.

  "Buvo jau sakyta prieš dvi savaites, kad close [uždarys — Sputnik] bus, bet kai smegenų nulis tai dabar ir nervuojasi besmegeniai, kokio velnio laukiat paskutinės dienos.... be smegenų..... nėra daugiau komentarų durnumui", — Gediminas Jurkevicius.

  "labai gerai ir teisingai. tai jau reikėjo stabdyt anksčiau", — pažymi Sigita Dagelienė.

  Anksčiau pranešta, kad Lietuva, Latvija ir Estija organizuoja bendrą skrydį, kad susigrąžintų savo piliečius iš JK. Išvykimas numatytas kitos savaitės pradžioje. Šiuo metu nustatomas skrydžio laikas, išvykimo oro uostas ir bilieto kaina.

  Šiuo metu nuo pandemijos pradžios Lietuvoje nustatyta daugiau kaip 120 tūkstančių koronaviruso atvejų, bendras mirčių skaičius viršijo 1 140. Lietuvoje įvestas karantinas, kuris truks iki sausio 31 dienos, judėjimas šalies viduje bus ribojamas iki sausio 3 dienos.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1153)

  Dar šia tema

  Lietuva ir Didžioji Britanija aptarė Lietuvos piliečių grąžinimą į šalį
  Baltijos šalių bendrovės atsisako pristatyti siuntinius į Britaniją
  Lietuvos piliečiai bus parskraidinti iš JK gruodžio pabaigoje
  Tegai:
  koronavirusas, karantinas, lietuviai, Didžioji Britanija

  Svarbiausios temos