11:14 2021 Sausio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.2132
 • RUB89.4400
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Gruodžio 25 dienos horoskopas pataria Avinams daryti kuo daugiau gerų dalykų aplinkiniams, Jaučiams — mažiau kalbėti ir daugiau daryti, pavyzdžiui, ruošti dovanas, Svarstyklėms — pradėti gyvenimą nuo švaraus lapo

  Rytoj, gruodžio 25 dieną, bus bumerango diena, kai viskas, kas padaryta šiuo metu, anksčiau ar vėliau būtinai sugrįš.

  Tad svarbu padaryti kuo daugiau gero ir nedaryti — bent jau sąmoningai — žalos kitiems žmonėms. Kita vertus, nereikia pernelyg jautriai reaguoti į kieno nors nedraugiškumą — priešiškumas, atsimušdamas nuo jūsų, sugrįš tiems, kurie jį siuntė.

  Avinas (03.21-04.20) 

  Rytoj būtina pasinaudoti kiekviena proga padaryti gera aplinkiniams. Laimei, prie to prisideda ir šventė — patartina rasti žmonių, kuriems ypač reikia pagalbos.

  Jautis (04.21-05.21) 

  Rytoj net vienas neatsargus žodis gali sukelti kivirčą su artimu žmogumi, todėl svarbu kontroliuoti kalbą, o dar geriau — mažiau kalbėti ir daugiau daryti, pavyzdžiui, ruošti dovanas.

  Dvyniai (05.22-06.21)

  Rytoj neleiskite nesąžiningiems žmonėms naudotis jūsų gerumu ir patikimumu, kitaip jiems teks išeikvoti visą laiką ir energiją, kurią verčiau skirti draugams ir artimiesiems.

  Vėžys (06.22-07.22) 

  Rytoj bus sunku atsispirti norui gailėti savęs, tačiau tai galima ir būtina, kitaip tai gali "suvalgyti" energetiką, reikalingą kūrybai, kuria norite užsiimti šią dieną.

  Liūtas (07.23-08.23)

  Rytoj pradėdami naują darbą turite tikėtis gana ilgos perspektyvos: deja, negalėsite gauti greitų rezultatų, tačiau jie pranoks visus įmanomus lūkesčius.

  Mergelė (08.24-09.22)

  Rytoj, nepaisant šventės, geriau laikytis atokiau nuo artimųjų — glaudžiau bendraujant gali atsirasti daugybė kivirčų priežasčių, o tai šią dieną nepageidautina.

  Svarstyklės (09.23-10.22) 

  Rytoj diena yra palanki tam, kad paliktumėte praeityje visas egzistuojančias aplinkybes ir pradėtumėte gyvenimą nuo švaraus lapo — jis susiklostys taip, kaip jums norisi.

  Skorpionas (10.23-11.21)

  Rytoj galima ir reikia susitaikyti su žmonėmis, su kuriais gyvenimas dėl kokių nors priežasčių jus nukreipė į skirtingas puses: šią dieną jie bus pasirengę palankiai jus sutikti ir pamiršti visus įžeidimus.

  Šaulys (11.22-12.21) 

  Rytoj būtina parodyti didžiadvasiškumą žmonėms, kurie gali jus įžeisti: priekaištai, kuriuos galite išgirsti, bus susiję ne su jumis, o su jų vidinėmis problemomis.

  Ožiaragis (12.22-01.20) 

  Rytoj laikykitės taisyklės, kad padedant kitiems, kairoji ranka neturėtų žinoti, ką daro dešinioji: darydami gerus darbus nelaukite dėkingumo ar pripažinimo, kitaip dings pati gerų darbų esmė.

  Vandenis (01.21-02.19)

  Rytoj geriausiu poilsiu jums taps veiklos pakeitimas — tiesiog gulėdami ant sofos negalėsite visiškai atsigauti, tuo tarpu malonus užsiėmimas pripildys jus energijos.

  Žuvys (02.20-03.20)

  Rytoj diena bus palanki bendravimui su šeima ir artimais draugais: tai leis puikiai praleisti laiką ir sukurti gerą nuotaiką kelioms dienoms į priekį.

  Tegai:
  horoskopas

  Svarbiausios temos