20:48 2021 Sausio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.2101
 • RUB89.0850
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1129)

  Meras žinią apie moters mirtį pavadino ypatingai skaudžia netektimi, nes ji dirbo pirmose kovos su virusu fronto linijose karščiuojančių pacientų priėmimo skyriuje

  VILNIUS, gruodžio 24 — Sputnik. Kaišiadorių rajono meras Vytenis Tomkus pranešė apie miesto ligoninės bendrosios praktikos slaugytojos Laimos Šabūnienės mirtį nuo COVID-19 infekcijos. Apie tai jis rašė savo Facebook paskyroje.

  "Tai yra ypatingai skaudi netektis, nes ši slaugytoja dirbo pirmose kovos su virusu fronto linijose karščiuojančių pacientų priėmimo skyriuje, atsakingai vykdė visas jai pavestas užduotis ir stengėsi padėti sergantiems. Reiškiu gilią ir nuoširdžią užuojautą mirusios didvyrės artimiesiems", — rašė meras.

  Artėjančių švenčių proga Tomkus paragino laikytis priimtų apribojimų, sveikinti vieni kitus nuotoliniu būdu ir saugoti savo, artimųjų ir visų medikų sveikatą.

  Lietuvoje nustatyti daugiau nei 123 tūkstančiai COVID-19 atvejų, pasveiko daugiau kaip 60 tūkstančių pacientų ir mirė 1 186 pacientai.

  Nuo lapkričio pradžios šalyje įvestas karantinas. Iki sausio 3 dienos buvo įvestos sugriežtintos ribojamosios priemonės, kurios taip pat susijusios su judėjimo tarp savivaldybių taisyklėmis piliečiams.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1129)

  Dar šia tema

  Mokslininkas: Lietuva aplenkė Italiją pagal mirštamumą pirmos COVID-19 bangos metu
  Baltijos šalys ragina iki sausio blokuoti oro eismą su Didžiąja Britanija
  Paskelbta, kur kreiptis prieinamos psichologinės pagalbos pandemijos metu
  Tegai:
  koronavirusas, Lietuva

  Svarbiausios temos