03:21 2021 Kovo 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1866
 • RUB88.7408
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1501)

  Naujausiais duomenimis, Lietuvoje per pastarąją parą nustatyta beveik 3 800 naujų koronaviruso atvejų

  VILNIUS, gruodžio 24 — Sputnik. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Sveikatos vadybos katedros profesorius Mindaugas Stankūnas pakomentavo per praėjusią parą nustatytą naują koronaviruso atvejų rekordą.

  Šalyje per pastarąją parą nustatyti 3 799 nauji koronaviruso atvejai. Per parą šalyje fiksuoti 43 mirties nuo koronaviruso atvejai. Iš viso per pandemiją nuo COVID-19 ligos Lietuvoje mirė 1 186 žmonės.

  "Nesinori Kūčių dieną kalbėti apie COVID-19, bet... ir vėl rekordas. Jis nuliūdino, bet nenustebino. Jau spaudoje apie gruodžio 14 ir 15 d. prekybos centrų šturmą buvo prikalbėta apsčiai ir šių dienų rekordai nemaža dalimi yra su tuo susiję", — rašo Stankūnas savo Facebook paskyroje.

  Tačiau, pasak jo, jau penktą dieną pastebimas ženklus gyventojų mobilumo sumažėjimas, panašus į pavasarinio karantino lygį ir teikia vilties, kad situacija gali pradėti keistis.

  Lietuvoje iki sausio 3 dienos galioja sugriežtintas karantinas. Naujos taisyklės yra gana griežtos: judėjimas leidžiamas tik esant būtinybei, ribojamas asmenų judėjimas tarp savivaldybių, bendravimas leidžiamas tik tarp vienos šeimos ar vieno namų ūkio narių, veiks tik būtinųjų prekių parduotuvės.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1501)

  Dar šia tema

  Rusijoje pasiūlyta pristabdyti skrydžius su visomis šalimis
  "Prisivirė košės": Didžiojoje Britanijoje įstrigę lietuviai pasipiktino šalies uždarymu
  Gydytoja papasakojo, kam reikėtų ir kam nereiktų skiepytis nuo COVID-19
  Tegai:
  karantinas, koronavirusas, Lietuva

  Svarbiausios temos