10:39 2021 Kovo 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.1938
 • RUB88.8807
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1481)

  Kaip pažymėjo Lietuvos prezidentas, medikų profesionalumas ir atjauta padeda Lietuvai įveikti pandemiją

  VILNIUS, gruodžio 24 — Sputnik. Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda ir pirmoji ponia Diana Nausėdienė padėkojo COVID-19 pacientus gydantiems medikams. 

  "Nuoširdžiai dėkojame tiems, kurie gydo COVID-19 pacientus, už jų sunkų darbą ir atsidavimą. Per jų rankas vyksta stebuklai — žmonės grąžinami į gyvenimą, suteikiama vilties, mažinamas skausmas. Jų profesionalumas ir atjauta padeda Lietuvai įveikti pandemiją", — rašoma prezidento Facebook puslapyje.

  Kartu su pirmąja ponia šalies vadovas švenčių proga perdavė VUL Santaros klinikų, Vilniaus miesto klinikinės ligoninės ir Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės medikams kūčiukų su nuoširdžiais linkėjimais nuo visos komandos

  1 / 4
  Gitanas Nausėda ir Diana Nausediene padėkojo COVID-19 pacientus gydantiems medikams

  Pastaruoju metu šalyje fiksuojamas sergamumo koronavirusu padidėjimas. Statistikos departamento duomenimis, Lietuvoje per pastarąją parą nustatyti 3 799 nauji koronaviruso atvejai, nuo ligos mirė 43 žmonės. 

  Bendras koronaviruso atvejų skaičius nuo pandemijos pradžios siekia 123 889, iš viso nuo COVID-19 ligos Lietuvoje mirė 1 186 žmonės.

  Lietuvoje iki sausio 3 dienos galioja sugriežtintas karantinas. Naujos taisyklės yra gana griežtos: judėjimas leidžiamas tik esant būtinybei, ribojamas asmenų judėjimas tarp savivaldybių, bendravimas leidžiamas tik tarp vienos šeimos ar vieno namų ūkio narių, veiks tik būtinųjų prekių parduotuvės.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1481)

  Dar šia tema

  "Dar labiau užkrečiamas": Didžiojoje Britanijoje rasta dar viena COVID-19 mutacija
  Lietuvoje patvirtinta apie 3,8 tūkst. naujų COVID-19 atvejų
  Mokslininkas: Lietuva aplenkė Italiją pagal mirštamumą pirmos COVID-19 bangos metu
  Gydytoja papasakojo, kam reikėtų ir kam nereiktų skiepytis nuo COVID-19
  Tegai:
  Lietuva, COVID-19, Gitanas Nausėda

  Svarbiausios temos