08:46 2021 Sausio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Laukimo laikas eilėje gali tęstis iki 14 valandų. Dar ilgesnės eilės susidarė prie Lietuvos ir Baltarusijos sienos

  VILNIUS, gruodžio 25 — Sputnik. Rusijos ir Lietuvos pasienyje susidarė didžiulė sunkvežimių eilė. Rezervavimo sistemos portalo "EVIS" duomenimis, laukimo laikas siekia apie 14 valandų.

  Pažymima, kad susidarius eilei, iš anksto registruotos transporto priemonės bus siunčiamos į bendrą eilę. Prioritetas atkuriamas tik transporto priemonei patekus į laukimo zoną.

  Kybartų (Černyševskojės) patikros punkte šiuo metu stovi apie šimtas sunkvežimių. Laukimo terminalas pilnas. Laukimo laikas gali būti apie 14 valandų.

  "Visos krovininės transporto priemonės turėtų stovėti eilėje prieš laikiną postą, kuris yra greitkelyje A7 Marijampolė–Kaliningradas, priešais Virbalio miestelį, ir laukti, kol apsaugos pareigūnas nukreips juos į laukimo terminalą", — praneša portalas.

  Фуры на погранпункте Кибартай - Чернышевское
  © Photo : lithuanianborder
  Eilės patikrinimo punkte "Kybartai" ("Černyševskojė")

  Laikino posto vieta nurodoma kelio ženklais.

  Panemunės (Sovetsko) pasienio kontrolės punkte susikaupė daug transporto priemonių. Tikslus sunkvežimių skaičius nepranešamas.

  Be to, Baltarusijos ir Lietuvos pasienyje, prie Šalčininkų (Beniakonių) ir Medininkų (Kamennyj Log) kontrolės punktų, susikaupė didžiulis vilkikų skaičius.

  Šalčininkuose yra 115 sunkvežimių, laukimo laikas yra apie 19 valandų, o Medininkuose — 317 sunkvežimių, o laukimo laikas eilėje — apie 27 valandos.

  Prie Lavoriškių (Kotlovkos) susikaupė eilė, tačiau ten tik aštuoni sunkvežimiai, kurie išvažiuos per valandą.

  Laukimo aikštelėse, esančiose priešais Kybartų, Medininkų ir Šalčininkų pasienio kontrolės punktus, automobilių stovėjimas yra nemokamas iki vienos valandos, o paskui — pagal nustatytą tarifą.

  Tegai:
  eilės pasienyje, Kaliningradas, Rusija, Lietuva

  Svarbiausios temos