04:29 2021 Sausio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Savo atostogų metu Kauno klinikai padėjo LSMU bei Kauno kolegijos studentės; savo ruožtu gydymo įstaiga pažymėjo, kad šiuo metu bet kokia pagalba medikams yra labai vertinama

  VILNIUS, gruodžio 25 — Sputnik. Keli Kauno studentai nusprendė padėti miesto ligoninei per Kalėdas ir gavo ligoninės padėką.

  Kaip savo paskyroje Facebook pažymėjo Kauno klinikos, šios šv. Kalėdos medikams yra kitokios — daugelis jas leidžia ne su artimaisiais jaukiai namuose, o ligoninėje, gelbėdami žmonių gyvybes. 

  "Dėkojame Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Slaugos fakulteto trečiojo kurso studentėms Marijai Dulskytei ir Gabrielei Vžesniauskaitei bei Kauno kolegijos studentėms Gabrielei Glušokaitei, Rūtai Stirkaitei, Gabrielei Nevulytei ir Gabrielei Juškaitytei už tai, kad šventiniu periodu, savo atostogų metu, padeda slaugyti COVID-19 sergančius pacientus Centrinėje reanimacijoje", — rašo ligoninė.

  Bet kokia pagalba šiuo metu yra labai vertinama, pažymi medikai. 

  Kaip anksčiau teigė Santaros klinikų valdymo direktorė Aušra Bilotienė Motiejūnienė, ilgasis šventinis savaitgalis ligoninėms bus didelis iššūkis.

  Karantinas Lietuvoje galioja nuo lapkričio pradžios. Iki sausio 3 dienos galioja griežtesnės ribojamosios priemonės, kurios, be kita ko, apima ir judėjimo tarp savivaldybių taisykles piliečiams. Be to, valdžia ne kartą ragino šventes leisti tik su šeimos nariais, su kuriais piliečiai gyvena tame pačiame name, o ne važiuoti į svečius. 

  Statistikos departamento duomenimis, bendras per visą pandemijos laiką patvirtintų atvejų konkretiems žmonėms skaičius Lietuvoje siekia 126 581, mirė 1 205 asmenys.

  Tegai:
  Lietuvos sveikatos mokslų universitetas (LSMU), Kalėdos, Kauno klinikos

  Svarbiausios temos