21:16 2021 Kovo 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.2053
 • RUB89.3155
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Judėjimo tarp savivaldybių kontrolę šiomis dienomis vykdantys pasieniečiai išgirsta įvairiausių priežasčių, kodėl vairuotojams būtina patekti į kaimyninį rajoną

  VILNIUS, gruodžio 27 — Sputnik. Pasieniečiai atrinko dešimt linksmiausių atvejų, kai vairuotojai per Kalėdas pasieniečiams papasakojo apie savo kelionių tikslus, rašoma VSAT pranešime.

  Pranešime pabrėžiama, kad nė vieno iš šių žmonių VSAT pareigūnai nebaudė, tik palinkėjo gerų švenčių ir nurodė apgręžti automobilį.

  Iš Šakių savivaldybės vykęs vairuotojas aiškino gabenąs siuntinį, kurį turįs išsiųsti Jurbarke esančiame paštomate. VSAT pareigūnai paprašė siuntinį parodyti. Vyras prisipažino jo neturįs.

  Tuo tarpu iš Visagino važiavęs vairuotojas pasieniečius tikino turįs pasiekti Ignaliną dėl prieš šventes prekybos centre "Maxima" pirktų kelnių, kurios, pasirodo, jam netiko, todėl reikia drabužį apkeisti arba atsiimti pinigus.

  Trečiasis šventinių pasivažinėjimų herojus — bulvių lupenų maišą iš Pagėgių vežęsis vairuotojas turėjo pasiekti savo sodo sklypą Jurbarko savivaldybėje, nes tokias atliekas reikia kompostuoti.

  Du druskininkiečiai susiruošė pasiekti Lazdijų rajoną, nes norėjo išsimaudyti ten esančiame ežere.

  Vienas išradingas vairuotojas 22:00 val. iš Jurbarko važiavo į Šakių rajone esančias kapines – prireikė ten uždegti žvakutes.

  Dar vienos vairuotojos teigimu baigėsi šuns ėdalas, šuo alkanas. Dėl to vairuotojai iš Visagino reikėjo pasiekti Ignaliną ir augintiniui nupirkti maisto. 

  Atgal teko grįžti ir amatyti, kaip atrodo šventiškai pasipuošę Druskininkai, norėjusiam vilniečiui.

  Dar vienas vairuotojas pakeitė savo automobilio variklio tepalą. Norėdamas įsitikinti, ar tepalas iš variklio neteka ir ar darbas atliktas tinkamai, jis turėjo iš Pagėgių savivaldybės nuvažiuoti į Jurbarką. 

  Tuo tarpu iš Varėnos rajono į Šalčininkų savivaldybę vykęs vaikinas pasieniečius tikino būtinai turįs tądien pamatyti savo draugę.

  Kaune sutarta nusipirkti automobilio priekabą. Toks iš Druskininkų vykusio vairuotojo tikslas nebuvo priežastis jam išvykti iš savo savivaldybės.

  Nuo trečiadienio iki sekmadienio ryto keliaujančiuosius tarp skirtingų savivaldybių tikrinę pasieniečiai apgręžė 584 automobilius. Vykstančiųjų tarp savivaldybių kontrolę VSAT pareigūnai dažniausiai atlieka pasienio regionuose.

  Judėjimo draudimas tarp savivaldybių Vyriausybės sprendimu įvestas nuo gruodžio 16-osios iki sausio 3-iosios siekiant sumažinti COVID-19 plitimą. Žmonėms keliauti galima darbo tikslais, vykstant pas gydytoją ar į laidotuves. Automobiliu gali važiuoti ne daugiau dviejų asmenų arba drauge gyvenantys asmenys.

  Naujas visuotinis karantinas Lietuvoje
  © Sputnik
  Naujas visuotinis karantinas Lietuvoje
  Tegai:
  vairuotojai, karantinas, kontrolė

  Svarbiausios temos