17:31 2021 Sausio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Sveikas gyvenimo būdas — mityba, receptai (50)

  Laikydamiesi šios dietos, žmonės gana greitai ir efektyviai lieknėja, tuo tarpu per šventes neįvyks jokio "riebaus smūgio" organams, pažymi specialistas

  VILNIUS, gruodžio 28 — Sputnik. Mitybos specialistas Aleksejus Kovalkovas papasakojo, kokia dieta padės efektyviai sulieknėti prieš Naujuosius metus.

  Vaizdo įraše savo YouTube kanale jis pažymėjo, kad svarbi produktų sudėtis, o ne jų kalorijų kiekis. Jei riebalų yra mažai, tai nereiškia, kad šis produktas yra naudingas.

  Ekspertas paaiškino, kad tie, kas vartoja neriebų maistą, per šventes gali pradėti persivalgyti riebaus maisto. Galiausiai žmogus patenka į reanimaciją su pankreatitu ir akmenimis tulžies pūslėje.

  "Kolosalus smūgis kepenims, visam organizmui. Kaip trumpalaikė — bus ideali būtent prieš pat naujus metus — baltymų ir riebalų dieta, kurioje naudojama daug baltymų, daug riebalų ir nulis angliavandenių", — paaiškino jis.

  Laikydamiesi šios dietos, žmonės gana greitai ir efektyviai lieknėja, tuo tarpu per šventes neįvyks jokio "riebaus smūgio" organams. Laikytis tokios dietos galima ne ilgiau kaip mėnesį.

  "Jei organizmas iš esmės sveikas, tai per savaitę ar dvi savaites iki Naujųjų metų nieko neįvyks", — pabrėžė Kovalkovas.

  Laikantis tokios dietos, galima numesti apie 100–150 gramų per dieną.

  Gydytojas taip pat priminė, kad liesų produktų vartojimas daro įtaką hormoniniam fonui — jei visiškai pašalintume riebalus iš raciono, "tada mes tiesiog subyrėsime ant grindų".

  Anksčiau gydytojas Aleksandras Miasnikovas sukritikavo žmones, kurie prieš Naujuosius metus praktikuoja badavimą, kad "atrodytų lieknesni". Kelios dienos be maisto, pasak gydytojo, neduos jokio rezultato. Norint numesti svorio, reikia laikytis sveikos dietos gana ilgą laiką. Tačiau Miasnikovas pasiūlė prieš šventę valgyti mažiau nei įprastai.

  Temos:
  Sveikas gyvenimo būdas — mityba, receptai (50)
  Tegai:
  sveika mityba, kaip numesti antsvorį, dieta, Naujieji metai

  Svarbiausios temos