21:50 2021 Sausio 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.2064
 • RUB89.5913
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Vairuotojų prašoma atsižvelgti į kelio dangos būklę ir rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį bei laikytis didesnio nei įprasta saugaus atstumo

  VILNIUS, gruodžio 28 — Sputnik. Sudėtingesnės eismo sąlygos yra Telšių ir Tauragės apskrityse bei Raseinių ir Švenčionių rajonuose, čia visi valstybinės reikšmės keliais slidūs, vietomis su prispausto sniego provėžomis, rašo Automobilių kelių direkcija.

  Kai kur, ypač rytų ir šiaurės rytų Lietuvoje, mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai išlieka slidūs, vietomis su prispausto sniego provėžomis iki 10 cm.

  Slidžiais ir provėžotais keliais rūpinasi AB "Kelių priežiūra", tačiau vairuotojų prašoma atsižvelgti į kelio dangos būklę ir rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį bei laikytis didesnio nei įprasta saugaus atstumo.

  Likusioje šalies dalyje kelių dangos daugiausia šlapios arba drėgnos. Šalyje be kritulių. Oro temperatūra nuo 0 iki 2 laipsnių šalčio.

  Tuo tarpu įspėjama, kad dienos metu eismo sąlygas sunkins plikledis bei lijundra.

  Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, dieną daug kur numatomi krituliai. Vietomis lijundra, plikledis. Vėjas pietryčių, 8–13 m/s, gūsiai 15–20 m/s. Aukščiausia oro temperatūra svyruos nuo 0 iki 4 laipsnių šilumos.

  Dar šia tema

  Žiemos pradžia Lietuvoje — šaltesnė nei pernai
  Vilniui prognozuojamas naujas metinis temperatūros rekordas
  Elektros kaina Lietuvoje kilo dėl sutrikimų Suomijos atominėje elektrinėje
  Tegai:
  orai, Automobilių kelių direkcija

  Svarbiausios temos