09:32 2021 Vasario 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1424)

  Norėdami pasinaudoti viešojo transporto lengvata ir įsigyjant bilietą, onkologiniai pacientai turės pateikti POLA kortelę ir asmens dokumentą

  VILNIUS, gruodžio 28 — Sputnik. Nuo sausio 1 dienos onkologinėmis ligomis sergantys asmenys su 80 proc. nuolaida galės įsigyti tolimojo, vietinio ar reguliaraus susisiekimo bilietą važiuoti autobusais, traukiniais, reguliaraus susisiekimo laivais ir keltais, praneša Pagalbos onkologiniams ligoniams asociaciacijos (POLA) spaudos tarnyba.

  "Kadangi su POLA kortele nuolaidą įsigyti priemiestinio ir vietinio susisiekimo autobusais jau taikė 11 savivaldybių, žinome, kad būtent nuolaida transportui  onkologiniams pacientams ypač aktuali ir reikalinga. Onkologiniai pacientai yra gydomi tik 5 didžiuosiuose miestuose, į kuriuos suvažiuoja iš visos Lietuvos. Atsižvelgiant į tai, kad aktyvaus gydymo ciklas trunka nuo 6 mėn. iki kelių metų, transporto lengvatos ženkliai prisidės prie šių pacientų socialinės gerovės, leis sutaupytas lėšas skirti gydymui, gyvenimo kokybės gerinimui", — pažymi POLA direktorė Neringa Čiakienė.

  Norėdami pasinaudoti viešojo transporto lengvata ir įsigyjant bilietą, onkologiniai pacientai turės pateikti POLA kortelę ir asmens dokumentą. 

  Pabrėžiama, kad pasibaigus karantinui, POLA kortelę bus galima užsisakyti ne tik internetu, bet ir gauti susisiekus su vienu iš organizacijos savanorių 32 Lietuvos miestuose. Šiuo metu POLA kortele naudojasi 17 tūkst. onkologinių pacientų.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1424)

  Dar šia tema

  EK vadovė papasakojo apie pirmąją vakcinacijos dieną ES šalyse
  "Laimingas bilietas": Kasiulevičius pasiskiepijo nuo COVID-19
  Tegai:
  vėžys, karantinas, lengvatos, lengvatos viešąjam transportui

  Svarbiausios temos